Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Emre Gönüllü (Emre Niyazi Gönülü)

Emre Gönüllü

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 20 Temmuz 1995

Eğitim : Marmara Üniversitesi Oyunculuk Bölümü

Ajans : Mayadroom Ajans

Hakkında : Emre Gönüllü 20.07.1995 Tarihinde İstanbul'da doğdu. Çocukluk yıllarında tiyatroya ilgi duydu. İlk ve Orta Öğrenimini Beykoz,Kavacık İlköğretim Okulunda tamamladıktan sonra Beykoz,Barbaros H.Paşa Anadolu Lisesinden mezun oldu.2005 Yılında Saklambaç dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçti.Bir süre Anafarta Tiyatrosunda çeşitli oyunlarda oynamaya devam etti.Daha sonra Kenter Tiyatrosunda Şeytan Bunun Neresinde,Marko Paşa,Opera gibi Önemli oyunlarda rol aldıktan sonra tiyatroyu bıraktı.Emre Gönüllü eski sanatçılarımızın anısına mezarlarında bir çok Video Klip Oluşturmuştur.Bizimkiler Dizisine Vefa Klibi sosyal medyada büyük ilgi görmüştür.Şuanda Bir Aşktır Yeşilçam Programını Sunmaktadır.silvester

23 Şubat 2018 21:52

Emre benim Faceden de sıkı bir arkadaşımdır.Adam gibi adamdır.Türk sineması için atan bir kalbe sahiptir.Yaşı çok genç ve önü açık.Umarım çok çok iyi yerlere gelir............Silvester.

Cevap Yaz

filinta_kovboy

18 Ocak 2016 23:52

Vaktinde yaşına göre büyük işler başarmış insan. Kendi çektiği kısa filmler biraz daha fazla eleman ile çekilirse (kameraman, tripot, ışıkçı gibi) çok daha güzel şeyler ortaya çıkartacak. Her yeşilçam oyuncusunun kabrini ziyaret etmesi de başka iyi bir yanını gösteriyor. Ayrıca çok efendi bir insan...

Cevap Yaz

myıldırım

27 Ocak 2015 08:23

Hem yetenekli bir oyuncu suskunlardaki takoz irfanın küçüklüğü fena değildi hem iyi bir insan herşeyden öte vefalı bir kişi yeşilçamcılarla sohpet edip onların hatırını soruyor onları mutlu ediyor facebook tan takip ediyorum takdir ediyorum kendisini bulunması zor insanlardan oyunculuğa devam etmeli ben kendisini sonuna kadar destekliyorum.

Cevap Yaz

silvester

12 Nisan 2014 22:34

Sevgili Emre Gönüllü için,annesi onu sinema için doğurmuş desek az söylemiş oluruz.Daha yaşı 20 bile olmamış ama 40 yıllık Yeşilçam sever gibi hareket ediyor.Bir de aramızdan ayrılmış Yeşilçam emekçilerinin mezarlarının resimlerini bizlere faceden göndererek o güzel insanlarada fatiha göndermemizi sağlıyor.Allah ömrünü uzun etsin Emre nin.........Silvester.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica