Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ertan Saban

Ertan Saban

Doğum Yeri : Üsküp-Makedonya

Doğum Tarihi : 4 Aralık 1977

Eğitim : Makedonya Devlet Konservatuvar Tiyatro bölümü

Ajans : Tümay Özokur Film Reklam

Hakkında : Makedonya Devlet Konservatuarı, Tiyatro bölümünden mezun oldu. Uzun yıllar kardeşi Erman Saban ile birlikte Makedonya Türk Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda sahne aldı. Daha sonra Türkiye'ye gelerek oyunculuğa başladı. Sultan Makamı, Sağır Oda, Savcının Karısı dizilerinde ve zirve yaptığı Elveda Rumeli isimli dizide rol alarak performansı ile yapımcıların dikkatlerini çekti.Bunun üzerine Selçuk Yöntem ve Arsen Gürzap'ın başrolünü paylaştığı 2008 yapımı Gölgesizler ve Başka Semtin Çocukları isimli sinema filmlerinde rol aldı. Ertan, dizi ve filmlerdeki rolleri yanı sıra ünlü Türk rock grubu Malt'ın deprem klibinde de oynamıştır.

ResimlerToqqLe

8 Mayıs 2020 14:26

Kötü ve serseri rollerde daha başarılı bir oyuncu.

Cevap Yaz

VisualStudio

23 Mart 2018 10:42

hem komediye hem aksiyona uygun bir yüzü olan oyuncumuzdur. kurtlar vadisinde sakarya fıratta çok iyi oyunculuk sergilemiştir. mutlu ol yeter ile iyi bir komedi oyuncusu olduğunu da göstermiştir.

Cevap Yaz

mansur34

23 Temmuz 2016 10:32

Ertan saban yetenekli,karizmatik bir oyuncu daha çok psikopat,psikolojisi bozulmuş adam rollerinde daha başarılı başka semtin çocukları filminde performansı iyiydi son dönemde ali atay ile iyi bir ikili oldular mutlu ol yeter de ali atayla iyi ikiliydiler yeni dizi filmlerde görmek isteriz.

Cevap Yaz

bltszlk

19 Mayıs 2016 18:48

Ertan Saban Kurtlar Vadisi'ne katıldı heycan arttı.Azize adlı dizide Şoför Levent'i oynuyor.Oyunculuğun hakkını veriyor.

Cevap Yaz

selimcelal

8 Temmuz 2011 20:19

Benge geleceğin en iyi oyuncularından bilhassa izlemeyenler Başka Semtin Çoçuklarındaki performansına baksın inanılmaz bi oyunculuk sergilemiş

Cevap Yaz

Sadece Ünsal Emre

6 Kasım 2010 12:12

Sen öldün Aga... Deyişi bile üstün oyunculuğunu sergilemekte

Cevap Yaz

fdts

17 Kasım 2009 19:53

başarılı usta bir oyunculuğu var.

Cevap Yaz

likitkristal

2 Mart 2009 20:11

kaar neden yağar kar!  onu hep bu replikle hatırlıycam. hangi rolde oynarsa oynasın benim için cennetin oğlu olarak kalacak.  çok taktir ettim kendisini

Cevap Yaz

patiko

16 Ocak 2009 15:06

aleks çok mükemmel bi oyuncusun hem seni hem zarifeyi izlerken mest oluyorum hele ağlayınca o gözlerin bi harika oluyo bi erkeğe ağlamak bu kadar mı yakışır yaaaa ;) hep böyle başarılı projelerde karsımıza çıkarsın inşallah :)

Cevap Yaz

sinemacıkız

12 Ağustos 2008 13:06

ya süper bir oyuncu bayılıyorum bu adama çok yakışıklı olduğunu da sölemeden geçemicem ayrıca ağlayınca çok süper oluyor böle maviş maviş gözleri kızarıyor kıyamam ya:D:D

Cevap Yaz
Yandex.Metrica