Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kınalı Kar

Kınalı Kar

7,99

(22 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Duygusal Dram, Duygusal

Yönetmen: Taner Akvardar Taner Akvardar

Ülke: türkiye

Oyuncular: Şükran Çağman, Okan Patırer, Ayça Mutlugil, Semih Kalanlar, Oktay Aytekin, Ceren Demirel, Demet Oran, Onuryay Evrentan, Ali Çoban, Erol Erarslan Devamını Gör...

Konusu : Ali Yılmaz babası Müfit'in şirketinde çalışmaktadır. Öğretmenlik eğitimi almış olan Ali'ye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na yapmış olduğu yardımlardan dolayı onur ödülü verilecektir. Törende konuşma yapan bir çocuğun söylediklerinden etkilenen Ali, okulsuz ve öğretmensiz bir köy olan Kınalı Kar'a gitmeye karar verir. Nazar Kınalı Kar'ın ağasının asi kızıdır. Ağa bir kaza sonucu felç olmuş, Nazar'ın annesi Süreyya köye hükmetmeye başlamıştır. Nazar 4 kız kardeşin en büyüğüdür. Annesinin onu istemediği biri ile evlendirmemesi için saçını kısacık keser. Ama ne olursa olsun Süreyya Nazar'ı yakın köyün ağası Cabbar'la evlendirmeye karar vermiştir. Bir gün Nazar rüyasında gördüğü yakışıklı delikanlı ile kuyu başında karşılaşır. Bu Kınalı Kar'a gelen Ali'dir.Doksanlı

29 Temmuz 2017 00:26

Güzel bir diziydi; günü cumartesiyken pazartesiye alınması canımı sıkmıştı onu hatırlıyorum; yatılı okulda seyretmek ne mümkün. Zannedersem son sezonda tekrar cumartesiye alındı ama başrol ölünce dizinin de tadı kalmadı zaten unutup gitmiştim.

Cevap Yaz

mansur1453

13 Şubat 2017 12:45

Kınalı kar yayınlandığı dönem ses getirmiş bir diziydi yağmur yapım youtube adresinde 90 bölüm mevcut meraklısına duyurulur.

Cevap Yaz

secotaselyan

16 Mart 2012 00:47

yılan hikayesi'nin bitmesiyle birlikte kanal d'de oluşan ''esas dizi'' açığını kapatmak üzerine çekilmiştir.nitekim yapımcısı yine osman yağmurdereli'dir.fakat dizi kaliteli oyuncuların varlığına rağmen senaryonun tutarsızlığı sebebiyle gözümde iyi bir yerde değildir.özlem conker,nurseli idiz,mustafa avkıran,engin şenkan vs tabii ki diziyi izlenir kılan nedenlerdendi.belki de başrolünde emrah'ın oynaması diziyi itici yapıyordu.

Cevap Yaz

bay

3 Temmuz 2010 01:46

dizi gerçekten çok güzeldi hoş bir ortamda çakilmişti hatırladığım kadarıyla köy olarak kızılcakızık köyü yaklaşık 700 yıllık osmanlılardan kalma bir köy tabi buna harika birde senaryo eklenince çok güzel bir film ortaya çıkmış.

Cevap Yaz

Konyali_ERSIN

13 Ekim 2009 23:30

Bence iyi dizilerdendi.. Her bölümünü kacirmadan izlerdim. Cok ama cok iyi bir diziydi gercekten.. Senaryosu cok iyiydi.

 

Cevap Yaz

emre84

5 Mart 2009 08:35

Güzel bir diziydi senaryosu iyiydi

Cevap Yaz

caglar_88

1 Mart 2009 12:38

emrah diziden ayrılana kadar iyi bir şekilde devam etti dizi.çok sürmedi zaten daha sonra.deli kamber,cabbar ağa,fadik gibi karakterler unutulmazlar arasına girdi.

Cevap Yaz

fdts

10 Eylül 2008 13:08

film güzeldi ama bölümler birbirine benzettiler bitmek bilmeyen bir aşk peşinde o arasına girdi o onu sevdi bu kaçtı hep birbirini takip etti

Cevap Yaz

inciye

3 Mayıs 2008 14:09

hiçte o kadar uzatmaya gerek yoktu. 90 bölüm yerine 60 veya 65 yeterdi. ama cabbar karakteri oldukça güzeldi ama senarist gitti emrahı öldürdü. bitmesi gereken yerde devam etti. yani başrol öldü: onun ölmesi yerine nazar ile evlensin. emrah orada bitirin. tamam işte. ama çok kötü değildi. annem sayesinde izlediğim diziydi.

Cevap Yaz

capone

9 Şubat 2008 14:14

asmalı konak ilgi görünce hemen bu diziyi yaptılar.dizinin bana göre tek artısı deli kamberi oynayan murat daltabandır

Cevap Yaz
Yandex.Metrica