Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ferhunde Hanımlar

Ferhunde Hanımlar

8,59

(34 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Aile Aile

Yönetmen: Altan Yücel Ömer Faruk Sorak Altan Yücel, Ömer Faruk Sorak

Ülke: türkiye

Oyuncular: Murat İnal, Hakan Vanlı, Bilal Gürdere, Aykut Sözeri, George Can Fenn, Emre Turanlı, Efe Levent, Çağın Özkan, Soydan Soydaş, Dilek Altunay Devamını Gör...bltszlk

19 Temmuz 2020 10:49

Ferhunde Hanımlar artık TRT ekranlarında olmayacak.TRT diziyi yayından kaldırdı..Diğer bölümleri umarım siteye yüklerler..

Cevap Yaz

bltszlk

6 Haziran 2020 15:16

TRT'de her sabah Ferhunde Hanımları zevkle izliyorum..Hem güldürüyor hemde aklıma anılar geliyor..Ferhunde Hanımlar dizisi bittikten sonra Bizim Evin Halleri dizisi bekliyorum..

Cevap Yaz

sahbaz

10 Nisan 2020 11:09

06 nisan 2020 pazartesi gününden itibaren hafta içi her sabah TRT1'de tekrar yayınlanıyor. Her gün yaklaşık 4 bölüm yayınlıyor şimdilik TRT. Korona günlerinde muhteşem bir karar

Cevap Yaz

bltszlk

21 Nisan 2019 11:31

TRT Arşiv,TRT Youtube kanalında Ferhunde Hanım ve Kızları bölümleri yüklenmeye başladı.Darısı Bizim Evin Hallerine artık.Uzun zamandan beri Ferhunde Hanınmları bekliyordum.Sonunda kavuştuk bölümlerine..Ferhunde Hanımlar Aile dizilerinin öncülüğü yapan bir dizi..Yapım oyuncularına saygılar dilerim.

Cevap Yaz

mansurx

14 Aralık 2016 08:37

Çoçukken her bölümünü keyifle izlerdim günlük dizi olmasına rağmen kaliteli bir diziydi doğal abartısız eğlenceli bir aile dizisiydi oyuncuların çoğu tiyatro kökenliydi melek baykal bu dizide nermin rolünde diziyi ayakta tutuyordu yıllar sonra bile izlenince yine aynı tadı veriyor.

Cevap Yaz

mrs.hsn

6 Ağustos 2014 15:42

Çocukluğumun dizisiydi. Bir anlam da günlük dizilerin atası da denir bu diziye. Zaten günlük dizi deyince aklımıza direkt Ankara günlük dizileri gelir en önce. Tabii bu dizinin güzelliği kendi hayatımızı birebir izliyor oluşumuz ve oyunculukların fazla fazla doğal olmasaydı ve pek tabii günümüz Ankara günlük dizileri gibi bol entrikalı, felaketler silsilesi bir dizi değildi :) Bir program da hangi sanatçı söylemişti bilmiyorum; biz bazı sahneleri o anda doğaçlama olarak çekiyorduk, siz seyirciler bunu anlayamıyordunuz diye. Bu bile ekip'in ne kadar işin ehli insanlardan oluştuğuna bir örnek. Harika bir dizi, harika bir ekip.

Cevap Yaz

beyzacetin

10 Ağustos 2012 12:42

cast ve senaryo açısından çok kaliteli bir diziydi. bazı oyuncuları devlet tiyatrolarında da izledim. daha sonra da diziler cektiler ankara da ama hiçbiri bu kadar iyi değildi. günümüzdeki dizileri sevmeme nedenim ağır entrikaların beni yorması ve gerçekte pek rastlanmayacak diyalogların yapay gelmesi. İşte ferhunda hanımlar ı bu yüzden cok severdim sakin hafif tempolu günlük hayatta herkesin yasayabileceği sorunları ve olayları anlatıyordu hem de rollerinin hakkını en iyi şekilde veren oyuncularla

Cevap Yaz

secotaselyan

11 Şubat 2012 01:17

ferhunde hanımlar türk dizi tarihine hiç şüphesiz kült br yapım olarak imzasını atmıştır.hafta içi her gün yayınlanan bölümleriyle kendisine sadık bir izleyici kitlesi edinmiştir.her yaşa uygun olması,günümüz dizilerinde var olan aşırılıklardan uzak olması dizinin artı yönlerindendir.hoşça vakit geçirmek için ideal bir diziydi kanımca.

Cevap Yaz

emre84

28 Temmuz 2011 12:38

Ne güzel bir aile dizisiydi çok güzeldi

Cevap Yaz

Loverman

7 Nisan 2011 23:49

yeditepe istanbul bir bakıma devamı gibiydi. nermin rolüyle melek baykal en çok dikkat çeken oyuncuydu. her zaman olmasa bile rast gelince izlerdim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica