Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sultanmansurx

10 Ekim 2016 16:55

Star tv de ilk bölümleriyle ses getirmiş bir diziydi baş rolde ayça gören ilk işi olmasına rağmen iyi performans göstermişti son bölümlerinde bir çok oyuncu diziden ayrılmıştı buna rağmen 26 bölüm sürmüş diziydi.

Cevap Yaz

sinemaadamı

23 Ocak 2016 21:43

bu diziyi keşke hiç yapmasalardı hadi yaptılar ben keşke hiç seyretmeseydim kadroya bakıp vaybe nihat var,perihan ve kenan var.rahmetli engin inal var,nihatı ziya seslendirmiş acaba nasıl olmuş demeyi tercih ederdim sultan şarkısını zaten denk gelir nettede dinlerdim ama bu dizi çok berbat bir dizi zaten dizi yayından kalktı dizinin oyuncuları hepsi terketti bu diziyi. bbg den birinci çıkmış yada o programdan tanınan üçbeş adamı başrole taşımış ilgi çeksin diyede hep açık seçik sahneler vermişler çok kötü bir dizi bence.

Cevap Yaz

demagoji

27 Ocak 2010 23:57

Tamam zevkler ve renkler tartışılmaz ama bu diziyi nasıl begenmediniz anlamıyorum. Televizyon tarihinin en güzel dizilerinden biriydi bence. Müthiş ve alışılmışın cok ötesinde bir senaryosu vardı. Ama gercekten kadro cok kötüydü.

Cevap Yaz

mert-can

6 Haziran 2009 06:58

  akıllara zarar televizyon tarihimizin berbat yapımlarından biriydi.Nihat ise tam bir komediydi.

Cevap Yaz

capone

4 Şubat 2008 15:39

gülin inde söylediği gibi çok saçma bir diziydi.

Cevap Yaz

freddie

20 Kasım 2006 00:45

ben bu diziyi yemin ederim tekrarlarını defalarca izledim üstelik her verilişinde ve hiç sıkılmadan Çünkü muhteşem bir hikayesi vardı ayrıca bbg favorilerim esra ve hülya da oynadı bu dizide Devlerin Efsanesi Sultan... diye dönerdi reklamları. Dizinin son 4 bölümü toplam 5 kişiyle çekildi Dizinin bütün oyuncularının yarısı ani bir kararlar diziden ayrılmıştı ya da şutlanmıştı. Geriye başrolden bir tek sultan kalmıştı 4 bölüm öyle devam etmişti. Erol köse iflas edince, uzan'a da 26 bölüm sözleşmesi olunca diziyi kaldıramadı ve maliyeti kısarak devam etti finale kadar.

Cevap Yaz

entrikacı

31 Ağustos 2006 14:52

Cevap Yaz

#gülin

26 Haziran 2006 15:22

Son derece saçma sapan bir diziydi.Özellikle de sonlara doğru.Nerdeyse sultan her bölümde kaçırılıyordu.BBG oyuncularıyla en alt düzeyde çekilmiş berbat bir dizi.tek oyunculuğu beceren ferdi,yani cem ileriydi.Kötü adamı olabilecek en iyi sekilde gösterdi bize.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica