Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Zehir Hafiye

Zehir Hafiye

7,40

(6 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Mart 1972 1 Saat 4 Dk Macera Macera

Yönetmen: Çetin İnanç Çetin İnanç

Ülke: türkiye

Oyuncular: Kazım Kartal, Erden Alkan, Bilal İnci, Melek Görgün, Altan Günbay, Reha Yurdakul, Yılmaz Köksal, Feri Cansel, Feri Cansel, Yılmaz Köksal Devamını Gör...

Konusu : Film, bir şantajcının yerine geçerek işlenen bir cinayeti aydınlatmaya çalışan hafiye Ali’nin başından geçenleri konu edinir. Kazım, çektiği fotoğraflarla şantaj yaparak para elde etmektedir. Roma’dan dönerken bindiği uçak düşünce ortadan kaybolur. Kazım’la işbirliği yapanlar, bu olaylara tesadüfen karışan hafiye Ali’yi Kazım zannederler. Ancak bu durumu yalnızca Kazım’ın sevgilisi fark eder. Bu olanlardan sonra bir kadın Kazım olduğunu düşündüğü Ali’den ağabeyine ait fotoğrafları ister. Kazım’ın evinde kadının ağabeyine ait fotoğraflar vardır. Kadının ağabeyi öldürülmüştür. Bunu öğrenen Ali, cinayeti aydınlatmak için harekete geçer.Rıza_Nur

17 Aralık 2019 18:20

Çok hareketli ve vurdulu kırdılı bir film.Melek Görgün filmde o kadar çekici ki Feri Cansel gibi bir kadını bile gölgede bırakmış.Sırf onun için seyredilir.

Cevap Yaz

circuscharlie

21 Nisan 2019 18:27

Necdet Tok yazısını kaldırır mısınız?

Cevap Yaz

battalgz

23 Aralık 2018 16:21

filmin piyasadaki vhs ve fanatik kanalının youtube deki restorasyonlu çekiminde filmin sonu yok. açık saçık sahnelerin hiçbiri kesilmemiş ama filmin elde bulunan kopyalarında filmin sonu yok. film orta şeker ama perfonmanslar süper.. Yılmaz Köksal çok başarılı kadroda süper. çok iyi.

Cevap Yaz

Göztepe

9 Eylül 2017 11:49

Çok şamata gırgırlı bir Yılmaz Köksal filmi Köksal şartları tiye alan rollerdeki başarısı bu filmede olumlu yansımış. Reha Yurdakul,Kazım Kartal ve Altan Günbay'da komik kötü adam rollerinde özellikle bir plan yapıp sevinç gösterileri yaptıkları sahnelerde enfestiler.Erotik furyadan nasibini alam restorasyonu yapılan filmlerden akılda kalan şeylerden biride şüphesizki Melek Görgün'ün, Yılmaz Köksal ile çırılçıplak seviştiği sahneler.

Cevap Yaz

performer

17 Nisan 2017 19:28

epey hareketli ve erotik sahneleriyle güzel bir film. her sahnesiyle sıkılmadan izlenebilir. yönetmenimiz çıplak kadın görüntülerine biraz erken başlamış gibi :)

Cevap Yaz

MGUNAY

19 Mart 2015 15:37

gene çetin inanç klasiği. çırıl çıplak kadın ve avantür sahneler. gerçi avantür sahnelerin bu filmde başarılı olduğunu söylemeliyim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica