Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Yasemin

Yasemin

7,93

(15 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Macera Kara Film Dram Duygusal Gençlik Macera, Kara Film, Dram, Duygusal, Gençlik
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Erdoğan Tokatlı Erdoğan Tokatlı

Ülke: türkiye

Oyuncular: Alpay İzer, Işık Aras, Yaman Tarcan, Songül Ülkü, Ülkü Ülker, Nazan Ayas, Halil Ergün, Harika Avcı, Oktar Durukan, Erol Durak Devamını Gör...

Konusu : Teyzesiyle birlikte küçük bir kasabada yaşayan Yasemin (Harika Avcı) İstanbul'a gidip şöhret olmanın hayali içindedir. Bir süre sonra Yasemin, kasabada lokantacılık yapan aynı zamanda da hayat kadınlarını çalıştıran bir kadının lokantasında dansözlük yapmaya başlar. Bu arada tanıştığı bir lokanta müşterisiyle (Halil Ergun) birlikte İstanbul'a kaçarlar. Çeşitli maceralardan sonra genç adam hapse girer. Yasemin de büyük kentte yalnız kalınca iki kız arkadaşının teşvikleriyle fahişeliğe başlar.Rıza_Nur

15 Mayıs 2019 17:01

Ferdi Atuner çok başarılı.

Cevap Yaz

performer

30 Eylül 2018 21:23

senaryo ve reji olarak beğenmediğim bazı oyuncuların hatırı için orta derecede puan verdiğim bir film.

Cevap Yaz

Loverman

31 Mayıs 2012 16:18

tvde sık sık gösteriliyor. çoğu kişiye denk gelmiştir zannederim. içeriği güzel. harika avcı ve halil ergün dışında songül ülkü ve erdal tosun başarılı performanslarıyla dikkat çekiyorlar. 

Cevap Yaz

silvester

25 Mayıs 2012 22:40

Bu Yasemin filmini hangi kanalda görsem,muhakkak sonuna kadar izlerim.Çok çekiyor nedense  bu film beni.Harika Avcı,Songül Ülkü de ayrı bir güzelliktir film için.Halil Ergün de çok iyiydi.Emeği geçenlere teşekkürler.......Silvester.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

5 Nisan 2011 03:31

Teyzesiyle birlikte de küçük bir kasabada yaşayan "Harika AVCI" Yasemin'in tek hayali de İstanbula gitmek ve orada da şöhret olmaktır. Bu hayalini de gerçekleştirebilmek için kasabada lokanta işleten aynı zaman hayat kadınlarını da dansöz olarak çalıştıran bir kadının yanında.. Orada da işe başlar. İş yerinin müşterisi olan "Halil ERGÜN" ile tanışırlar aralarında bir yakınlaşma doğar ama "Halil ERGÜN" Yakup hayaline de engelleyici olan. Bi nevi ayak bağı olmaktadır. Yasemin'e diğer taraftan.. Hayat kadını satıcısı olan "Erdal TOSUN" kıvırcık. O'nuda erkeklere satmaya zorlamaktadır. Bu film'de, Yasemin'e Banu ALKAN'IN yada Ahu TUĞBA'NIN oynaması, Yakabu da Yalçın GÜLHAN'IN oynaması daha bi isabetli olurdu bence.

Cevap Yaz

eylül fırtınası

7 Ocak 2011 22:49

Bu filmin en akılda kalıcı ve etkileyici yanı filmin müziği..Yasemin'in salıncakta sallandığı ve finalde Halil Ergün'ün günbatımına doğru yine salıncakta oturup ağladığı sahnedeki müzik..

Yabancı bir filmden mi alınmıştır?Yoksa bu filmin orijinal film müziği midir?Kim yapmıştır,nasıl bir ruh hali ile yapmıştır acaba bilinmez..

Ama bu artist olma sevdalısı taşralı güzel kız temalı sıradan filme çok şeyler kattığı kesin.

Cevap Yaz

Sasha

7 Haziran 2009 11:55

kasaba dediğiniz yer iznik'ti.halil ergün bursa iznikli.sanırım onun tercihiydi...

Cevap Yaz

Exotic

24 Şubat 2009 18:27

su siralar hemen hemen her hafta d yesilcamin verdigi film. :) harika avcinin guzel filmlerinden biridir.songul ulku ve nazan ayasida goruruz bu filmde.nazan ayasin rolunu hatirlamiyorum ama songul ulkude sanirim fahsie rollundeydi eh tabi harika avcida....evlere gidiyorlar falan filan o isleri yapiyorlar ve ogretiyorlar.. muhakak nazan ayasta oyle bi roldedir :D ama severim nazanida. su aralar yine izlemeyi dusunuyorum

Cevap Yaz

enigmacuture

12 Şubat 2009 17:53

filmde fahişelik yapan bir kız ona aşık olan bir çocuk ve bu ilişkiye karşı olan bir baba var. güzel bir film.

Cevap Yaz

performer

18 Ocak 2009 15:41

hayır berbat bir film değil. başyapıt olmasada güzel bir film. temposu nedeni ile bazılarına sıkıcı gelebilir. bu film şerif gören veya atıf yılmaz tarafından çekilmiş olsaydı daha bir başka olabilirdi.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica