Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Vahşi Aşkkartal_tibet_1938

27 Ağustos 2015 11:52

müjde ar sevda ferdağ ve manucer vesuğun başrollerini paylaştığı tokat filminin ikinci ve daha güzel versiyonu. zengin bir adamla parası için evlenenen genç bir kızla eski sevglisinin yasak aşk öyküsü. ekrem bora zengin iş adamı rolünde.

Cevap Yaz

Kleberson

28 Mart 2013 04:57

müjde ar manucher vasug sevda ferdagin oynadigi 1977 yapimi günahin bedeli tokat adli filmin ikinci cevrimi konu biraz degistirilmis bu filmde nese aksoy ekrem boranin kardesi oluyor diger filmde yani günahin bedeli tokat filminde ise baba kiz oluyor

Cevap Yaz

ozkaracam

13 Ocak 2011 23:41

Bu kadar klişe bir senaryo ile çekilen, sonunda seyirciye vakit geçirmekten başka ne verdiği tartışılır bir film, nasıl bu kadar olumlu yorumlar almış? Doğrusu şaşırdım. Kalburüstü bir işadamı hiç araştırma falan yapmadan bir telekızı nasıl eşi olarak alır? Harika Avcı'yla yaptığı konuşmalardan sabıkalı olduğunu öğrendiğimiz Hakan Balamir'i hiç araştırmadan, referans almadan nasıl şoförü yapar? Televizyondaki skeçlerde eski Türk filmleriyle dalga geçildiği bir dönemde, böyle saçmasapan konular nasıl ilgiyle izlenmiş? Akıl erdirmek mümkün değil.

Cevap Yaz

gurkan999

3 Ağustos 2009 12:48

Gördüğüm en güzel filmlerden biri. Konu ve görüntüler çok iyiydi neşe aksoy güzelligiyle harika avciyi gölgede birakmiş.harika avcinin estetikle olan güzelliği bana göre yapay kalmiş. ekrem bora ve hakan balamir her zamanki gibi çok iyiler.

Cevap Yaz

Exotic

8 Mart 2009 00:56

degisik ve guzel bir film. konusu degisik ve filmi ,filmde cok sey oluyor ama sacma bi film kesinlikle degil.harika avci bir hayat kadinini canlandiriyor bir cinayet sayesinde hakan balamirle tanisir. hakan balamir zorla onunla beraber olur ve ona zorla sahip cikmak ister.o arada hakan balamir katilden para koparmak isterken yakalanir ve hapise girer.harika avci ekrem borayla tanisir ve asik olup evlenir. hakan balamir hapisten cikip harika yi bulur ve ona santaj yapar.ekrem bora iliskilerini ogrendikten sonra kalp kirizi gecirip olur.sonra nese aksoy gelir harika avcinin yanina ve  bi gece herseyi ogrenir ve intikam almaya karar verir.harika avci, hakan balamirden aslinda hic hoslanmaz ama yavas yavas ilgi duymayada baslar.nese aksoy onun icin hakan balamiri kandirir ve kendine asik eder. harika avci bunlara dayanamaz ve hakan balamiri vurur.nese aksoy cok guzel ve curetkar bu filmde ama harika avciyla karsilastirdigimda yinede onun kadar guzel ve cekici degil :) hakan balamir ise yine basrol ama basroldeki kotu adami canlandiriyor herzamanki gibi..

Cevap Yaz

HuDuD

12 Ocak 2007 20:40

İzlenilmesi gereken bi Hakan Balamir filmi.Bu adam bu rollerin adamı işte.

Cevap Yaz

blond88

6 Ocak 2007 17:59

yine 1985 lerin unutulmaz filmlerinden biri filmde para hırsıyla gözü dönmüş adamı canlandıran balamir tavasoğlu elindekileri canının bedeliyle ödemesi filme damgasını vurur.güzel bir film seyredilmesi gerek.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica