Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Tek Başına

Tek Başına

8,05

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Mayıs 1974 1 Saat 20 Dk Macera Dram Duygusal Macera, Dram, Duygusal

Yönetmen: Temel Gürsu Temel Gürsu

Ülke: türkiye

Oyuncular: Yıldırım Önal, Yalçın Gülhan, Aytaç Arman, Gülgün Erdem, Ayten Alpman, Kenan Pars, Hüseyin Zan, Hayri Esen, Esen Günay, Gülen Kıpçak Devamını Gör...

Konusu : Film, kumarhaneden çalınan bir çanta dolusu paranın kararttığı hayatları konu edinir. Hapishaneden çıkan Yalçın, Kazım’ın kumarhanesinden çaldığı para ile yurtdışında yeni bir hayat kurmak ister. Yalçın, Suzan ile birlikte her şeyi ayarladıktan sonra bir gece parayı çalıp harekete geçer. Kazım çalınan parasını bulması için Arif ve Aytaç’a iş verir. Arif ve Aytaç, hırsızlıkla geçinen iki kişidir. İki arkadaş, Yalçın ve Suzan’ı kaçmak üzereyken yakalar. Parayı vermek istemeyen Yalçın ile çıkan kavgada Aytaç, Suzan’ı öldürür. İşlenen bu gereksiz cinayet, ortalığı daha da karıştırır. Aytaç, parayı Kazım’a vermek istemez. Bu yüzden Arif’i de vurur. Aytaç, bir çanta dolusu parayla kaçar. Fakat parasını almak isteyen Kazım ve adamları ile intikam hırsıyla dolu Yalçın, Aytaç’ın peşindedir. Onu korumak için hareket eden tek kişi Arif olacaktır.Göztepe

6 Ocak 2018 23:32

Yıldırım Önal gibi bir usta oynarda seyredilmezmi gayet eli yüzü düzgün bir film. Filmde sahibide dahil soygun parası kimseye yaramıyor herkes hemen hemen tek tek ölüyor. Yalçın Gülhan, Aytaç Arman iyi bir ikili oluşturmuşlar iyi bir film Ayten Alpman filmde fazla göremesekte şarkılarıyla renk katmış.

Cevap Yaz

kartal_tibet_1938

11 Mayıs 2015 12:20

para için birbirleriyle düşman olan iki arkadaşla sevgilisi öldürülen bir adamın intikam hikayesi anlatılıyor bu filmde. film vasat.

Cevap Yaz

kartal_tibet_1938

11 Mayıs 2015 12:19

film vasat. roller ve dublaj yerinde yapılmamış. mesela yalçını hayri esen seslendirmiş ve yalçın yufka yürekli iyi bi rolde aytaçı ise esen günay seslendirmiş ve aytaç para için arkadaşını satan bi rolde bu olmamış bence tamam aytaça da esen sesi gider ama bu filmde kötü adam rolü yalçının hayri esen dublajı aytaç armanın olmalıydı. aytaç iyi rollere yakışıyor. yalçınıda esen günay seslendirmeliydi.yıldırım önal iyi bi perfonmans sergilemiş ama ne yazık ki konu vasat roller uyumlu olmamış.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica