Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Tanrım Beni Baştan YaratGöztepe

24 Ekim 2018 22:28

Genellikle Gönül Akkor'un ön planda olduğu pek güzel olmayan bir film. Ünsal Emre bile Orçun Sonat ve Yılmaz Köksal'dan daha fazla ön planda yer almış diyebilirim. İstanbul'a gelen Ayşe hizmetçilik yaparken onu keşfeden hocası Sadettin sayesinde bir anda meşhur oluyor ve olanlar oluyor. Beğenmesemde pek filmin akıcılığı iyidi seyredilebilir bir film.

Cevap Yaz

sinemaadamı

29 Aralık 2015 14:50

sadece yılmaz köksal için seyrederim ben bu filmi tarık şimşekle ilginç bir sahnesi vardır. yılmaz daha önce bi çok suçtan hapis yatmıştır tekrar bi suç işlerse bu kez cezası idamdır tarık ve adamları barda yılmazı görür ve belalarını ararlar yılmaz kendini bir müddet tutsada dayanamaz ve ortalığı yıkar geçer.

Cevap Yaz

Sadece Ünsal Emre

13 Ekim 2010 18:02

Kemancı bir genç ile bir şarkıcı kızın aşk öyküsü ünsal emre genellikle bu rollerın adamıdır.

Cevap Yaz

Alın yazısı

17 Aralık 2009 11:55

Kan davası yüzünden köyde dedesinin ölümünden sonra tek başına kalan Ayşe , dedesinin vasiyeti üzerin Büyük şehre tek akrabası olan ünlü kabadayı deli cabbarın yanına gelir..ancak deli cabbar o sırada hapse girer.ve ayşe cabbarı bulamadan büyük şehirde yalnız başına kalır...bir evde hizmetçi olarak işe başlar..ve olaylar gelişir..tipik bir yeşilçam filmi..filmde tesadüfler birden fazla.Gönül Akkor'un şarkılarıyla ve Yılmaz Köksal'ın başarısıyla..orta dereceli bir duygusal film..filmde ünsal emre , Orçun Sonat gibi oyuncular rol almakta.

Cevap Yaz

enigmacuture

1 Şubat 2009 18:42

filmin adı şarkıdan gelmektedir. şarkı Baharı Bekleyen Kumrular Gibi, Canım Dediklerim, Seni Yakacaklar, Sürünüyorum, Senden Vazgeçmem, Birisi gibi hitlere imza atan arabesk mucize ali tekintüreye aittir. ali beyin Yazdığı 1500 şarkı sözü, kaset ve CD'lere Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, Bülent Ersoy, Zeki Müren, Müslüm Gürses, Adnan Şenses, İbrahim Tatlıses ve Ebru Gündeş gibi isimler tarafından okunmuştur.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica