Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Şirvan İle Nazlıhayrivarol

16 Mayıs 2020 11:39

Yeşilçam sevenler için güzel bir film. Bilal İnci, Tugay Tksöz ve özellikle Meral Zeren'i seyretmek için bile harcanan zamana değer.

Cevap Yaz

kariz_ma_35

7 Kasım 2011 15:33

Kan kardeşi,asker arkadaşıyla buluşan birbirlerini çok seven. İki arkadaşın aralarına giren namus meselesi ile oluşan olaylar zincirini anlatan güzel bir film. "Şirvan" Tugay Toksöz ile "Davut" Bilal İnci iki asker arakadaşıdı ve çok samimidirler. Davut'un köyüne giden Şirvan bir kız görür. "Nazlı" Meral Zeren ona aşık olur fakat Nazlı,Davut'un beşik kertiğidir. Bunu Şirvan bilmez laf açılır ve ister herkes Nazlı'nın kardeşi "Emine" Melek Nur'u istedi sanır. Fakat Şirvan Nazlı'yı seçmiş ve Nazlı'da düğün günü Şirvan'a kaçmıştır. Durum anlaşıldığında Şirvan ile Davut karşılaşır biraz tartışmadan sonra onu affeder Davut. Çünkü asker'de Davut'un canını kurtarmıştır Şirvan. Fakat köyde İhtiyar Heyeti toplanır ve Nazlı'nın geri getirmesini ister. Çaresiz kalan Davut Şirvan'ın köyünü basar ve Nazlı'yı alıp götürür. Şirvan ise takiptedir. İzlerini bulur ve çatışma çıkar filmin sonunda Şirvan,Davut'u vurur ve galip gelir. Yöresel kıyafetleri ve oyunculukların konuştuğu bir film olmuş. Birçok kötü ve erotik film çeken Yavuz Figenli bu filmi güzel çekmiş. Görüntü kalitesi,dublajlar çok iyidi ekisiklik olarak biraz daha dolgun işlenebilirdi diyebilirim. Tugay Toksöz'ün güzel köy konulu filmlerinden. 

Cevap Yaz

MGUNAY

17 Mart 2011 13:21

Tugay Toksöz ile Meral Zeren'in oynadığı güzel bir köy filmi Yavuz Figenli her ne kadar çok zararlı film yapmışsada bu tarz filmleri seyredilmeye değer.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

23 Nisan 2010 10:30

BU FİLM İÇİN: Senaryo bildik ve malum... Oyuncu castı güzel işte bu filmlerin yönetmeni dediğim bir "Yavuz FİGENLİ" flimi...

Cevap Yaz

azizonder

30 Kasım -1 00:00

Cevap Yaz
Yandex.Metrica