Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Suya Düşen Hayalbattalgz

13 Ocak 2019 16:23

vhs kaydını buldum ama ses ve görüntü çok kötü netteki kaydı ise 16 dk kesik. daha evvel sinematürk kaydı vardı nette o 20 dk kesikti. film normal de 73 dk. vhs de son 3 dk boşluk bu yüzden 76 gibi görünüyor. filmin müzikleri ve kadro harika senaryo ise holwood filmlerden alınmış büyük ihtimal .İzzet Günayı Hayri Esen Turgut Özatayı Saddettin Erbil konuşsa daha iyi olacaktı bence. Salih Güney bu filmde çok gölgede kalmış. Tvlerde kesilme sebebi ise tabi ki filmde kl bir kaç erotik sahne. TV de izilenilmez aile ortamına da uygun değil. Furyadan ilk esintiler 72 li yıllarda başladı zaten. Ayrıca Salih Güneyin de dublajı olmamış Esen Günay seslendir meliydi onu da. orta ayar bir film senaryo çok iyi diyemem ama diğer İzzet Günay filmlerinden farklı.

Cevap Yaz

benimsinema

26 Ocak 2016 17:38

Kerime Nadir in ask romanlarindan farkli bi öykü. Daha cok aksiyon macera dolu.. seyyal taneri cüretkar sahneleri icin tebrik ediyorum. Seksiligini cok iyi kullanmis ve salih güneyle yakismislar. Zuhal aktan icin cok siradan bir rol geldi bana. Filmde kullanilan sountrackler hosuma gitti ve malesef bende mevcut olan filmin ses kalitesi cok kötü

Cevap Yaz

Kleberson

6 Kasım 2014 06:26

izzet günayin en iyi filmlerinden biri

Cevap Yaz

dieFohlen

21 Kasım 2012 14:16

Mirası elde edebilmek adına işlenen cinayetler ve bu cinayetlerin aslında kendi ailesi etrarında döndüğünün farkına sonuna doğru anlayan birinin (Reha Yurdakul) dramı. Cinayetlerin ortasında olan İzzet Günay'ın da olayları çözmek adına işin peşini bırakmayışı ve çözmek adına çabalaması. İzlenebilir.

Cevap Yaz

ozkaracam

11 Mart 2011 10:04

Aslında, Kerime Nadir gibi bir yazardan beklenecek şekilde, romantik bir film değil bu. Daha çok "mystery" janrına uygun bir konusu var. Kerime Nadir, romanlarının sinemaya oldukça değiştirilerek uyarlandığından yakınırdı. Bu film için de aynı şey geçerli mi, bilmiyorum. Fakat iyi bir aksiyon ve gerilim filmi olduğunu söyleyebilirim. Senaryoda belirgin bir aksama yok. İzzet Günay, Turgut Özatay, Reha Yurdakul da oyunculuklarıyla göz dolduruyorlar. 

Cevap Yaz

performer

12 Eylül 2010 19:36

fena değil. lakin ses kalitesi boğuktu.

Cevap Yaz

delikadir39

15 Temmuz 2010 12:25

İzzet Günay'ın çok güzel bir filmi...

Cevap Yaz

emre84

14 Ocak 2010 17:43

Çok etkileyici bir film cast mükemmel iyi ki çekilmiş

Cevap Yaz

orteganelkalex

22 Ağustos 2008 23:59

iki genç kız arasında kalan bir heykeltraşın maceralarının anlatıldığı,kime kaldığı belli olmayan bir miras etrafında dönen bir film.bence roman çok daha güzeldi...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica