Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Diriliş: Ertuğrul 1. Sezon

Diriliş: Ertuğrul 1. Sezon

5,47

(5 kişi yorum yaptı)

2014-08-30 12:45:03 1 Ocak 1970 Savaş Epik Tarihi Savaş, Epik, Tarihi

Yönetmen: Metin Günay Metin Günay

Ülke: türkiye

Oyuncular: Z. Oğuzhan Yılmaz, Aydan Çakır, Burak Çimen, Burak Çimen, Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Esra Bilgiç, Hakan Vanlı, Didem Balçın, Osman Soykut Devamını Gör...

Konusu : Osmanlı Devleti’nin kuruluşunu hazırlayan önemli göç, sefer ve savaşların kahramanı olan ve Osmanlı’nın kurucusu Osman Bey’in babası olan Ertuğrul Gazi’nin yaşamı ve kahramanlıkları, dizinin ana konusunu oluşturuyor.

Yapımcı

Danışman

Kurgu

Yapım Tasarım

Sanat Yönetmeni

Dekor Tasarım

Kostüm Tasarım

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Yazım Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Oyuncu Seçimimehmet_baba

14 Ocak 2016 11:17

Oyuncu kadrosu, senaryo, kostüm, efektler her yönüyle başarılı bir dizi. Dünyadaki örnekleriyle başa baş mücadele edebilecek bir yapım. 10 üzerinden 10 tam puan.

Cevap Yaz

tamer71

19 Ekim 2015 01:40

10 üzerinden 10. TRT böyle bir harika. Sinema tekniğini kamera arkası kültürü bilmem ama benim izleyici olarak beklentilerimi karşılıyorsa bu benim için yeterlidir. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Cevap Yaz

yeşilçamostika

8 Mayıs 2015 06:56

serdar gökhan ve hülya darcan için izliyoruz.

Cevap Yaz

RozaJalgasbay

21 Aralık 2014 12:36

Guzel dizi. 3 bolumunu bekliyorum. Bazi yerlerini tekrar tekrar izledim. Biz kazaklar hala yurt evler kullaniyoruz (düğünler oyle evlerde yapiliyor), ve yaylada yaşayanlar var yaz ayları

Cevap Yaz

yahu

13 Aralık 2014 04:22

dizinin ilk bölümü çok güzeldi umarım hep böyle olur.ancak fon müziği daha iyi olabilirdi.dombra çok yakışırdı bu diziye,imkan dahilinde dombra kullanılamıyorsa dombra ya benzer hareketli bir müzik seçilebilirdi fon olarak şuandaki fon konunun ağırlığının altında ezilmiş kanımca.figuranlar iyi seçilmiş konu zaten her zaman on numara oyuncularda üstlerine düşen görevi başarılı bir şekilde yerine getirebiliyolar.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica