Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ölümden Korkmuyorum

Ölümden Korkmuyorum

8,34

(10 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Mayıs 1972 1 Saat 6 Dk Macera Polisiye Dram Macera, Polisiye, Dram

Yönetmen: Nazmi Özer Nazmi Özer

Ülke: türkiye

Oyuncular: Kazım Kartal, Duygu Ankara, Ceyda Karahan, Feri Cansel, Ayhan Işık, Erdoğan Üçkaya, Özdemir Akın, Ekrem Dümer, Nezihe Güler, Hasan Ceylan Devamını Gör...

Konusu : Film, oğlunu öldürenlerden intikam almak isteyen Murat’ın hikâyesini anlatır. Murat hapisten yeni çıkmıştır. Oğlu Zeki, gençleri uyuşturucu ve alkol batağına sürükleyenlerin ağına takılmıştır. Murat, oğlunun bu ortamlara gitmesini engeller ve düzgün bir hayat sürmesini sağlar. Fakat Zeki’nin geçmişi peşini bırakmaz. Piyasanın hâkimi Taş, Zeki’yi bulup öldürür. Murat, ne olursa olsun Taş’ı bulup oğlunun intikamını almak istemektedir. Taş, Murat’ın kendisine ulaşmasına neden olan adamları öldürerek suçu Murat’ın üstüne atar. Murat, bir yandan Taş’ın adamlarıyla diğer yandan ise polisle savaşmak zorundadır.battalgz

24 Aralık 2018 16:09

Ayhan Işık abimizin oyunculukta doruk yaptığı bir film. kudurduğu sahne çok gerçekçiydi. filmin süresi 66 dk ama kesildiğini düşünüyorum zaten yeşilçamda ful olarak izleyebileceğimiz film sayısı çok nadirdir. sadece erotik sahne kesilse neyse bazı filmlerde normal sahneler bile kırpılmış çok yazık. bu filmde Ayhan ı kesinlikle Abdurrahman Palay seslendirmeliydi. ama Hayri Esende fena olmamış. 8 verdim.

Cevap Yaz

Kaptan34

12 Aralık 2018 22:23

Ayhan Işık Son Sahnesi Çok Heyecanlıydı İki Oyuncunun Uyumu Çok İyiydi

Cevap Yaz

delikadir39

18 Şubat 2015 22:09

Filmin sonlarına doğru Mehmet Büyükgüngörü Abdurrahman Palay,Ekrem Dümeri de Sadettin Erbil seslendiriyor.Çok tuhaf.

Cevap Yaz

benimsinema

12 Eylül 2014 14:33

O jenerik neydi öyle... feri cansel mayoyla dans ediyor... film erotik degil ama. Filmin ortasinda cikiyor yine feri cansel... ayhan isik yine karizmatik oglunun katilini bulmak icin kuduz olur.. kazim kartali paramparca yapar fakat kanlari iyi yapamamislar

Cevap Yaz

Göztepe

20 Ocak 2013 00:30

Ayhan Işık'tan güzel son derece hareketli iyi sayılabilir bir film. Özellikle Ayhan Işık'ın kudurma sahnesi ve Feri Cansel'in dansları oyunculuğu filmi sürüklemiş. Kazım Kartal ise acımasız kötü bir şebeke liderini kusursuz canlandırmış. Ama film biraz daha işlev hale getirebilirdi daha iyi olurdu yinede beğendiğim ve 10 puanı uygun gördüğüm bir film.!

Cevap Yaz

hakan_ışık

26 Aralık 2012 15:43

ayhan ışığın güzel bir macera filmi

Cevap Yaz

MGUNAY

14 Kasım 2012 09:34

filmin başı Feri hanımın yarı çıplak dans etmesiyle başlıyor bunu görenler erotik film olarak yorumlayabilirler ama filmin içeriğinde Feri hanımın çok cüretkar bir sahnesi yok.

Cevap Yaz

Loverman

12 Kasım 2012 16:41

ayhan ışığın ilginç filmlerinden. yabancı sanatçılar yada turist olarak gelen kişilerde kısa bir rol almış. merak ederdim hangi filmden alınmış diye. meğerse bu filmden alınmış. belki hatırlayanlar vardır. filmdeki bazı replikler telefon şakalarında kullanılmıştı.

Cevap Yaz

Alın yazısı

21 Ocak 2009 22:21

Oğlunun intikamını almak isteyen bir baba
Kuduz bir köpek tarafından ısırılır..ve vakit hızla ilerler polis cinayet suçundan muratın peşindedir..doktor ve polisler yetiştiğinde artık çok geçtir..ayhan ışık'ın müthiş oyunculuğuyla güzel filmidir.

 

Cevap Yaz

tt -tamer

16 Haziran 2008 18:29

filmi yeni izledim. güzel bir film.filmin sonunda ayhan ışık kudurmuştu. iyi filmdi.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica