Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ölüm SavaşçısıDelioğlan11

18 Aralık 2015 09:46

9 Puan Verdim Normal Bir Film

Cevap Yaz

delikadir39

16 Mart 2015 00:16

Oyuncular için izlenecek bir film.Yıllar içinde de Çetin İnanç filmlerine karşı fikrim değişti.Çoğu kötü ve erotik.70li yıllardaki erotik olmayan filmleri bile bundan ve 80li yıllardaki filmlerinden daha iyiydi. Herkes yanılabilir.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

2 Kasım 2014 09:46

Eğlenceli çılgın bir cüneyt arkın,çetin inanç filmi.

Cevap Yaz

aulus

24 Eylül 2014 19:44

Show Tv çekimi olmayan versiyonu yok maalesef onun da görüntü kalitesi kötü. DVD si çıksa şu filmin yıllardır bekliyorum. dünyayı kurtaran adam bunun yanında sanat eseri sayılır. o kadar kötü ki kelimelere sığmaz. ninjaların anlatılışı, antremanları, maskelerine makasla öylesine açılıverilmiş göz delikleri.... insanın gülmekten ağlayası geliyor. Bu filmi yapanlardan ve oyuncularından Allah razı olsun.

Cevap Yaz

Caligula83ersin

1 Ağustos 2014 11:33

Cüneyt Arkin türk ninjasi olarak bir ninja cetesini durdurur, cok degisik fikirler iceren bir ninja filmidir. Filmin sonu hafizalarda kalir, cünkü hafif sacma ama ondan dolayi da zevklidir.

Cevap Yaz

Ölüm Savaşçısı

4 Ağustos 2013 18:28

Osman Betin - "Bu gece ay doğarken yarasalar, ninjalar yeniden canlanacak, ölülerimiz toprağın altından çıkacak, düşmanlarımız korkudan çıldıracak, çığlık ve feryatlar dünyayı saracak. Ölüm Savaşçısı bunları duyacak buraya gelecek ve sonsuz savaş başlayacak. İNTİKAM SAVAŞI."

Cevap Yaz

Ölüm Savaşçısı

4 Ağustos 2013 16:15

Bu filmin iki versiyonu var. TV'de gösterilen versiyonu ile sinema versiyonu farklıdır. TV versiyonunda orjinalindeki bazı sahneler kesilerek bunun yerine "Son Savaşçı" filminden de bazı sahneler eklenmiş. Örneğin orjinal video kasetinde filmin başlarındaki Nihat Yiğit'le olan dövüş sahnesi yoktur. Bunun yerine uçak düşürme sahnesi vardır. Ninjaların şefi Osman Betin "Ateşinizi yakın ve hiçbir canlıyı sağ bırakmayın der" ve Cüneyt Arkın (Ölüm Savaşçısı) 'ın içinde bulunduğu uçağı düşürür fakat Cüneyt Arkın paraşütle atlayıp kurtulur. Bu sahne de yabancı bir filmden kesilerek filme eklenmiş. :)

Cevap Yaz

erakman

5 Eylül 2012 16:15

Film iyi güzelde zombiler neden var.Ninjalar ile pek ala yeterliydi.Saçma mı saçma ama valla izledim.Yılmaz Erdoganın fılmlerinden-sonradan cekılen hababam sınıfı serılerınden daha guzel.

Cevap Yaz

performer

16 Kasım 2011 23:43

filmde hiç durmadan aksiyon var. ben sıkılmadan izledim.

Cevap Yaz

oğuzzz

23 Eylül 2010 12:55

yeşilçamın yaratıcı filmlerinden biri ayrıca filmde rol alan osman betin cüneyt arkının karete hocasıdır

Cevap Yaz
Yandex.Metrica