Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Öfke Dağları SardıGöztepe

31 Temmuz 2017 00:58

Yeşilçamda köy filmlerini atmosferini seven biri olarak filmi beğendim lakin yine görüntü ve montaj deformasyonu olan filmlerden. Film boyunca Hüseyin Baradan ile Ekrem Bora çok başarılıydı hele Hüseyin Baradan kötü ağayı çok güzel oynadı. Heyecanlı bir filmdi baştan sona doğru tecavüzler,mağara sahneleri,yalancı şahitlik,iftira gibi kavramlar filmin ana unsuruydu iyi bir köy filmi.

Cevap Yaz

hayrivarol

29 Haziran 2017 10:05

Güzel bir köy filmi, köy görüntülerine daha çok yer verilseymiş bugün daha değerli olurmuş. Kadroda güzel.

Cevap Yaz

AlınYazısı

27 Mart 2016 18:49

Köyün sinsi ve kötü kalpli çobanı gün gelir, ondan önceki ağanın karısını ayartarak hem servetine hemde karısına sahip olur. Gün geçtikte köylüye kan kusturan ÇobanYusuf artık Yusuf ağa olup Milleti İnletir. Eski dostu olan Murat'ın birikimide elinden Alıp Askerden dönmesiyle Can Düşmanı haline gelir.Ağanın karısı yetmezmiş Gibi Murat'ın Sevdiğinede göz diken Yusuf Yaptıklarının Hesabını birgün Öder. Hüseyin Baradan iyi bir seçim. Ekrem Bora o dönem tam bir afili delikanlı. Nilüfer Aydan ve Pervin Par ve Ayfer Feray Üçlüsü tam güzellik yıllarında. Hüseyin Peyda fazla kameranın kadrajına girmemiş. Güzel bir filmdi İzlenebilir.

Cevap Yaz

benimsinema

9 Haziran 2013 22:18

hakan balamirden öfkenin bedeli adli filmin ilk cevirimi... tabii ki yine ilki daha iyi, pervin le nilüferin ayni sahne tekrar bir araya gelmeleri güzel bisey... ama keske nilüfer ölmeseydi.... ekrem bora askerden geldigi icin saclari bayagi kisa ve kendisinede yakistigini düsünüyorum..fazla beklentiniz olmasin ama film yinede seyredilir....

Cevap Yaz

siyah kare

28 Şubat 2012 20:07

bu filmin en güzel sahnesi jenerik aşamasında köylülerin harman dövdüğü kısa fakat nefis görüntülerdir.

Cevap Yaz

eren03

21 Kasım 2007 02:18

ben karaadilli kasabasında doğup büyüdüm her yerde bu filmi arıyorum lutfen yardımcı olun saygılar

Cevap Yaz

şahinbey42

1 Eylül 2007 18:31

bu film heryerde arıyorum bir türlü bulamadım.bilen yada gören varsa haber versin.almak istiyorum.herkese saygılar

Cevap Yaz
Yandex.Metrica