Her Sevda Bir Veda

TV Dizisi

2014

Filiz Kocadağ... Varlıklı bir ailesi biricik kızı... Kayıtsız kalınamayacak güzelliğiyle göz kamaştırıcı genç bir kız... İdealleri olan, iyi eğitimli bir mimar. Filiz öyle bir hayatın içine doğmuştur ki, bir insanın isteyebileceği her şeye sahiptir. Çabasızca sahip olduğu mükemmel hayatında her şey olması gerektiği gibi akıp gider. Ta ki o kazaya kadar...

Filiz fotoğraf makinasıyla İstanbul’un eski semtlerinde tutkunu olduğu tarihi yapıların izini sürerken o harabe evi görür. Büyülenmiş gibi içeri girer. O eşikten geçtiğinde bambaşka bir hayata da adım atar aslında... Ayaklarının altındaki çürümüş tahtalar büyük bir gürültüyle çöker ve Filiz altında kalır. Sonra bir şey olur... O ana kadar gördüğü en yakışıklı adam mucize gibi karşısında beliriverir; Yusuf...

Yusuf, Filiz’in aksine y okluğun içinde büyümüş genç bir adamdır. Babası öldürülmüş, annesi kayıplara karışmış... Abisi Turgut ise babasının katili ve annesinin peşinde intikam için yaşayan kayıp bir ruh gibidir. Yusuf bir gecede büyüyen bir çocuktur. Halasına ve kız kardeşine bakmak için durmaksızın çalışan mücadeleci, dürüst bir adamdır.

İşçi olarak çalıştığı metruk binanın yıkıntıları arasında sıkışıp kalan Filiz’e elini uzattır. Filiz o eli tutar. Bambaşka iki hayat birbirine değer. O önünden geçip gittiğimiz eski, yorgun evlerden biri büyük bir romansın doğduğu yuva olacaktır. Elleri birbirlerinin kalbine değmiş gibi o ana tutulup kalırlar.

Ekip

Yapımcı Cenk Yengin (Yapım Koordinatörü)
Kurgu Akif Özkan (Kurgu)
Ahmet Teke (Kurgu)
Kostüm Tasarım Hülya İri (Kostüm Tasarım)
Yapım Ekibi Ata Yılmaztürk (Yapım Sorumlusu)
Tanzer Aryar (Yapım Asistanı)
İsa İrkin (Set Asistanı)
Yönetmen Ekibi Selin Hande Yaşar (Reji Koordinasyon)
Dinç Koşvar (Yönetmen Yardımcısı)
Dudu Elif Konuk (Yönetmen Yardımcısı)
Dilara Özbirsöz (1. Yönetmen Yardımcısı)
Müge Kıraner (Reji Ekibi)
Kamera Ekibi Özkan Baydar (Focus Puller)
Eyüp Tozlu (Steadicam Operatörü)
Işık Ekibi Muratcan Yozgatlı (Bestboy)
Sanat Ekibi Deniz Saraçoğlu (Sanat Yönetmeni yrd.)
Zeynep Çağlayan (Sanat Asistanı)
Makyaj Ekibi Erhan Kaya (Saç Tasarım)
Seslendirme Emrah Akşık (Seslendirme Yönetmeni)

Firmalar

Show TV (Yayıncı)

Son Yorumlar (1)

sinemadelisi avatar sinemadelisi 19 Şubat 2014 21:03:21

6

Görüntüler ve sahneler çok başarılı.Senaryo biraz daha derinleştirilebilir.Devrim Evin ve Civan Canova rollerine cuk oturmuş. Başroldeki ikili çok uyumlu çok beğendim.Bir Tomris Giritlioğlu farkı inşallah reytinglere kurban gitmez.Bu arada Cemal Hüna l'ı her zaman itici bulurum çok soğuk bir oyuncu dizinin temposunu düşürüyor.Tüm dizi ekibine başarılar.

Yandex.Metrica