Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


mansurx

1 Kasım 2016 08:49

Tolga akman yetenekli iyi bir oyuncu azazil düğüm filminde fena değildi bu filmde gökhan alkana epey benziyordu bende o sandım sakallı hali ile benziyor yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz.

Cevap Yaz

mrs.hsn

22 Eylül 2015 00:56

Ne yazık ki böyle kaliteli bir adamı ancak gündüz kuşağında yayınlanan brezilya dizileri tadında ki günlük dizilerden biri ile fark ediyorum hatta fark ediyoruz! Çektiği kısa filmlerden henüz izlediğim olamadı maalesef ama ilk sezon şive ile 2. sezon ise İstanbul Türkçesi ile oynadığı Emir karakteri ile ne kadar başarılı ve yetenekli olduğunu ispat etmiş durumda kanımca. Yolu açık olsun. Daha kaliteli işler de rol alsın. - Ki bu oyunculuk onu hak ediyor. :)

Cevap Yaz

lemylemy

4 Eylül 2008 01:56

oldukça yakışıklı ve sıcak bir insan.. bu sıcaklığı ekran başındaki bizlere rahatlıkla yansıtabiliyor.. ayrıca kısa filmleri çok başarılı.. yeni projelerde daha büyük roller almasını istiyoruz.. ayrıca inşallah zamanı geldiğinde uzun metrajlı filmler de çeker..

Cevap Yaz

jeniferdeniz

24 Mart 2008 14:35

gerçekten çok iyi bir oyuncu kısa metrajları dikkatimi çekti çok güzele benziyorlar birde kyamet idye bir slayt tarzında videosunu izlemiştim bayıldım gerçketen çok güzleid insanların kendi dertlerini uutup aslında dünyada ne zorluk çeken insanlar var olduğunu ve onları düşünmeyen benciller için yapılmış sanki sonunda da şuan içinde gördüğünüz şeylerin sorumlularına nalet okuduyan tüm insanalra teşekkür ederiz diyor hatılatan tolga akman yazıyor gerçöektne çok güzeldi en azından bir göz atın derim...

Cevap Yaz

f_ebru_b

2 Mart 2008 00:19

gerçekten iyi bi oyuncu ve kısa filmleri gerçekten iyi ama daha çok görünmesi lazım ekranlarda 

Cevap Yaz

iborotti89

12 Aralık 2007 00:16

Tolga Akman... O geleceğin starı... Kısa filmleri zaten müthiştir. Özellikle HAYAT filmindeki oyunculuğu görülmeye değer... Zaten en iyi umut vaadeden erkek oyuncu ödülünü almıştı bu filmdeki rolüyle :)   evet umut vaadetti tabi ki,  öyle bir vaadetti ki hem de   fırladı hemen Menekşe ile Halil dizisine :)  Bu dizideki tarzı ise fevkalade müthiş... BArış Akarsu'ya benzetirler kendisini.. ee benzemiyor da değil hani :) Başarıları her zaman devvam edecek ve günün birinde  önemli dizilerde başrol oyuncusu olarak görüleceğine  ve sinema filmlerinde  oynayacağına  %100 garanti veriyorum ve her konuda kendisini destekliyorum.   Durmak yok yola devam :)  dipnot :  (  saç ve sakalı  kesmeeeeee) :)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica