Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bu İşte Bir Yalnızlık Var

Bu İşte Bir Yalnızlık Var

7,91

(6 kişi yorum yaptı)

2013-07-29 12:52:30 13 Aralık 2013 2 Saat 2 Dk Dram Dram
IMAX 2d

Yönetmen: Ketche Ketche

Ülke: türkiye

Gişe: 306.882

Oyuncular: Emin Gürsoy, Engin Altan Düzyatan, Gaye Gürsel, Polat Bilgin, Ümit Erdim, Wilma Elles, Atiye, Özgü Namal, İskender Paydaş, Merve Ateş Devamını Gör...

Konusu : Gençliğinde uzun süre bir müzik grubunda gitar çalıp beste yapan Mehmet, 30'lu yaşların sonuna geldiğinde hem müziği bırakmış hem de aile hayatında zor zamanlar geçiren birine dönüşmüştür. Eşiyle boşanıp müziği bırakır; maddi anlamda da bitik durumdadır ve bu süreçte kendisini hayata yaklaştıran tek şey kızı Ezgi'dir. Bu nedenle hiç istemese de anlaşamadığı eski eşiyle sık sık görüşmek zorunda kalır. Özel ders vererek ya da gitar tamiratı yaparken hayatını sürdüren Mehmet, uzun yıllardır birlikte oldukları arkadaşları Ayşe ve Orhan çiftiyle aynı apartmanda oturmaktadır. Evliliklerinde sorunlar yaşayan Ayşe ve Orhan'ın tartıştığı akşamlardan birinde Orhan'ın evi terk etmesi işleri karıştırır. Mehmet değer verdiği Ayşe'ye yardımcı ve destek olabilmek için sürekli yanında olur; aradan günler geçer ve birlikte Orhan'ı aramaya koyulurlar. Tam bu esnada çok sevdiği bir dostunu kaybettiği haberi gelir ve aynı zamanda bir iş teklifi alır. Mehmet hiç istemese de bu işi kabul etmek zorundadır; öte yandan Ayşe ile olan ilişkisi günden güne tuhaflaşmaktadır...mansuryıldırım

17 Haziran 2015 12:33

Filmi yeniden bir daha izledim şunu söyleyeyimki diğer aşk filmlerimizden iyi bir film beni unutma adlı aşk filmiyle bu film diğerlerine göre hem çekiliş hem kadro hemde hikaye olarak iyi engin altan düzyatan ın belkide en iyi performansı ve özgü namalda fena değil ama buna rağmen uyumlu değiller aralarındaki aşka inanamıyoruz yinede gemide ve heybeliadadaki bölümler fena değil filmin en iyisi farklı bir rolde şaşırtan emin gürsoy du gerçekten filme renk katmış senarist burak göral yine iyi bir hikaye oluşturmuş kısaca türün başarılı örneklerinden olan film izlemeye değer iyi bir film.

Cevap Yaz

Kleberson

24 Nisan 2015 11:50

iyiydi yani seyredilir

Cevap Yaz

mansuryıldırım

8 Eylül 2014 12:28

Ben filmi beklediğim kadar iyi bulmasamda yinede diğer aşk filimlerimize göre iyi sayılır özgü namal ve engin altan düzyatan iyi oynamış ama filmin en iyisi emin gürsoydu ümit erdim zengin çocuğu atiyede genç popçu rolünde idare eder bir performansları vardı ketche en iyi filmi üstelik başarılı bir edebiyat uyarlaması polat bilgin ve gaye gürselde söylendiği gibi kötü değildi çoğu dışarda gemide ve heybeliadada geçen hoş bir aşk filmi.

Cevap Yaz

Haqan

29 Mayıs 2014 23:27

Engin Altan Düzyatan'ın bir başına sırtladıgı , sırtlarken de en ufak bir renk ya da falso vermediği film.

Cevap Yaz

baran34

28 Aralık 2013 10:19

Romantik komedi filmlerinin yönetmeni bu sefer Tuna Kiremitçi'nin çok! satan kitabının film versiyonu yönetiyor. Engin Altan favori oyuncusu oldu çünkü burada da oynuyor. Yalnız Özgü Namal ile onu birbirine yakıştıramadım. Birde Orhan karakteri nasıl bir tipmiş? Daha doğrusu yakışıklı değil ama Müge Boz gibi bir ahu devran ile aşk yaşıyor ve Özge Namal'a kocalık! yapıyor. Bu cast seçimi felaket. Seyirci bu dengesizlikleri görünce filme olabilecek olan inancını yitiriyor. Filmde yer yer ince espriler var ama komedi değil. Ortada bir aşk var ama romantik değil. Onun için önceki filmleri gibi "romantik komedi" değil. Dramatik bir yapısı var filmin. Kuşçu'yu filmde yaşlı bir rocker olarak görüyoruz. İyi de oynamış. Atiye'nin sahne performansı filme renk katmış. İzleyecekler için vasat bir film. Beklenti ile izlenilmemesi gerekir.

Cevap Yaz

Martıı

14 Aralık 2013 19:10

Zordur ama güzel şeydir ''AŞK'' yaşanılası bir serüvendir..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica