Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Seksenler 2. Sezon

Seksenler 2. Sezon

8,70

(1 kişi yorum yaptı)

2013-03-11 12:22:56 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Duygusal Komedi Duygusal, Komedi

Yönetmen: Birol Güven Müfit Can Saçıntı Birol Güven, Müfit Can Saçıntı

Ülke: türkiye

Oyuncular: Sebahat Adalar, Alper Aslanoğlu, Alper Türedi, Kenan Yıldırım, Pelin Akil, Serhat Kılıç, Berat Yenilmez, Osman Büyükercan, Hacı Ali Konuk, Mehmet Elmas Devamını Gör...

Konusu : 1980’li yıllara komik bir bakış… Türkiye’nin 32 yıllık geçmişinin ve değişiminin hikâyesi… Klasik bir Türk ailesi üzerindeki etkilerini hedefleyen eğlenceli bir dönem sit-com’u olan dizide sosyal hayattaki değişimin, hayatımıza giren yeniliklerin bizleri nasıl etkilediğini gözler önüne serecek… Seksenler dizisi bize kaybettiğimiz insani değerleri yeni nesillere tekrar kazandırmak amacıyla geçmişe yapılmış eğlenceli bir yolculuk olacak. Seksenler dizisi o yılları yaşamış olanlar kadar yaşamamış olan gençlerin ve çocukların da ilgisini çekecek. Bir çocuk sobayı, merdaneli makineyi, pul yapıştırıp yolladığımız mektupları, anket defterlerini, siyah önlükleri, kolalı yakaları, sokaklarda koşturarak sürdüğümüz telli arabaları, misket dolu torbaları ilk defa bu dizide görecek.

Yapımcı

Müzik

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Dekor Tasarım

Kostüm Tasarım

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Yazım Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Oyuncu Seçimi

DiğerLoverman

19 Aralık 2013 18:47

ikinci sezonu senaryo anlamında istikrarsız ilerliyor. bazen iyi bazende zorlama olup konunun dışına kayıyor. daha özgün olmalı. ayrıca bu sene farkettiğim ve her bölümünde muhakkak yer verilen flashforward sahneleri de diziye zarar veriyor. kim kimle evlenmiş gelecekleri nasıl olmuş hepsi açığa çıkıyor. oyuncular iyi iş çıkarıyor ancak bahsettiğim gibi senaryo ileride problem yaratabilir. izlediğim tek dizi olduğu için bu sorunlarının halledilmesini dilerim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica