Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Krallar Kralı

Krallar Kralı

8,07

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 29 Dk Macera Macera

Yönetmen: Bilge Olgaç Bilge Olgaç

Ülke: türkiye

Oyuncular: Mümtaz Ener, Fatma Bilgen, Orhon M. Arıburnu, Tülin Elgin, Gülsüm Kamu, Yılmaz Güney, Tuncel Kurtiz, Senih Orkan, Danyal Topatan, Selahattin Ersoy Devamını Gör...

Konusu : Soygun yaparken yakalanmasıyla hayatı değişen bir adamın hikayesi.MGUNAY

16 Ocak 2013 09:29

bu görüntü kalitesinin kötülüğü sadece Yılmaz Güney filmlerinde var dikkat ederseniz bunun sebebi hükümetlerce bu filmler toplatılıp yakılıp negatiflerine zararmı verildi bilemiyorum mesela diğer oyuncuların filmleri bu kadar görüntü kalitesi kötü değil sanırım bunda yönetmenlerin suçu olmasa gerek.

Cevap Yaz

Göztepe

15 Ocak 2013 19:44

Sinemamızın en sevdiğim kadın yönetmeni olan rahmetli Bilge Olgaç'a filmin görüntü kalitesi kamera arkası bakımından hiç yakıştıramadığım bir film. Film o kadar alacalı karanlık çekilmişki çok dikkatli izlemezseniz oyuncuları bile göremezseniz. Oysaki filmin akışını senaryosunu oyuncuların oyunculuğunu beğenmiştim. Tek ve en büyük hata görüntü kalitesinin aşırı kötülüğü olmuş. O dönem gereği maddi açıdanmıdır nedir bilemem ama bu kadar kötü görüntü kalitesi filmi rahmetli Bilge Olgaç'a yakıştıramadım. Yılmaz Güney anısına en fazla 6 puan verebiliyorum filme.!

Cevap Yaz

zuhtuural

10 Mart 2008 21:53

çirkin kral yılmaz güneyin güzel bir çalışması

Cevap Yaz
Yandex.Metrica