Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kanlı Hıdrellezbenimsinema

17 Ocak 2016 14:04

Filmin konusu fena degìl. Fakat yine montaj ve görüntü hatasi var. Selma güneri ile yusud sezgin cok yakisan bir ciftler.. filmin konusunu arkadaslar dile getirmis.. filmin diger adida kanli günah.. filmin en güzel tarafida bolbol türkü dinleyebilmek.. sanirim verdigim puan daha cok puan türküler icin

Cevap Yaz

ismailcobanoglu

22 Kasım 2013 17:30

zeki alpan taksi şoförüdür,Kardeşini iğfal eden adamı öldüren namık kaçarak bir çiftlikte katiplik yapmayabaşlar adını değiştirir adı şükrü olur bu arada filiz(selma güneri) ile tanışır bu da bu çiftlikte çalışmaktadır filmdeki türküler ard arda sıralanmakta kayıp olan namık tır yani yusuf sezgin tesadüf eseri benzin alırken kız kardeşini fark edip peşine düşer ve randevu evinde olduğunu görür ,öldürdüğünü sandığı adam ölmemiştir ve kardeşini buraya satmıştır dolayısı ile filmin sonunda bu adamı öldürür.

Cevap Yaz

siyah kare

26 Şubat 2012 02:56

kayıp olan kızkardeşini arayan genç (yusuf sezgin) onu bulduğunda kötü yola düşürüldüğünü görür kardeşini kurtarmak için mücadele eder .film dramatik sonla biter. filmde zeki alpan paytoncu rolü ile başarılıdır.film adını olaylar hıdırellez gününde yaşandığında alır.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica