Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

İki Cambaz

İki Cambaz

8,36

(19 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 22 Dk Macera Komedi Macera, Komedi

Yönetmen: Natuk Baytan Natuk Baytan

Ülke: türkiye

Oyuncular: Remziye Fırtına, Şeref Çokşeker, Merih Ergürbüz, Arap Celal, Süheyl Eğriboz, Necip Tekçe, Yadigar Ejder, Hakkı Kıvanç, Nejat Gürçen, Ekrem Gökkaya Devamını Gör...

Konusu : Filmde, dolandırıcılık yapan iki arkadaşın başından geçenler anlatılır. Tayfun ve arkadaşı Kamil, Abbas ve ortağı Tahir’i dolandırırlar. On bin lira parayı alarak kaçarlar. Tayfun emeklilikte harcamak için bütün parayı saklar. Arkadaşı Kamil’in bütün ısrarına rağmen yerini söylemez. Abbas ve Tahir’in adamları da iki arkadaşın peşine düşer. Her defasında Tayfun ve Kamil kaçmayı başarır. Bir gün Tayfun bir kaza geçirir ve hafızasını kaybeder. Paranın yerini öğrenmek isteyen herkes Tayfun’u iyileştirmeye çalışacaktır.sinemaadamı

14 Ağustos 2017 14:43

cüneyt arkının natuk baytanla çektiği son filmi sanıyorum. eğlenceli bir film. boğa kamil ile tayfunun komik çekişmesi filmi izlenebilir kılıyor. turgut özatay ile alişenin kavga sahnesi de en favori sahnelerimden biridir. yalnız dublajlar olmamış. mesela cüneyt arkını abdurrahman palay erol taşı sadettin erbil turgut özatay ı dinçer çekmez alişeni timuçin caymaz seslendirse daha iyi olurdu. 10 üzerinden 8 verdim ben.

Cevap Yaz

Mranonim

25 Mayıs 2017 19:32

Güzel bir komedi filmi. Sıkılmadan izlenir.

Cevap Yaz

bysiirtli56

23 Aralık 2015 13:33

nasıl desem abartı gelebilir ama yeşilçamın en güzel en başarılı komedisi ve en iyi ikilisi bu kadar diyorum.yüzlerce kez izlesem sıkılmam asla

Cevap Yaz

Revorse

13 Aralık 2014 21:50

Erol Taş ve Cüneyt Arkın harika ikili olmuşlar.Gerçekten oldukça komik sahneler ve diyaloglar mevcut.Özellikle hemşirenin Tayfun için muayeneye gelmesiyle daha da komik bölümler oluşmuş.Öte yandan Erol Taş ın bebek kılığına girip taklit yapması ise oldukça iyiydi...Konu bakımından fazla birşey olmasa da; komik sahneler,diyaloglar ve absürtlükler için oldukça leziz bir film.

Cevap Yaz

erhaab

31 Mayıs 2014 15:27

tam bir absürd komedi. filmde hiçbir kalite yok ama ikili dialoglar müthiş. yani kalite aramadan salt gülme amaçlı izlemek isterseniz tüm ihtiyacınızı karşılar.

Cevap Yaz

kral_affetmez

8 Kasım 2013 13:16

her sahnesiyle çok eğlenceli çok sevdiğim bir film. Cüneyt arkın ve erol taş nefes kesen macera dolu bu filmde ne kadar büyük oyuncu olduklarını bir kez daha göstermişler. en beğendiğim sahne boğa kamilin bebek kılığına girdiği sahne ve öncesindeki şarap şişesini eline alıp Cüneyt arkına al bunu vur kafama kafadan sakat yap beni dediği saheneler. tabiki bu sahnenin dışında her sahnesiyle başyapit bir film mutlaka ama mutlaka cdsi piyasaya sürülmeli. özellikle erol taş çok komik filmde çok komik bizlere de onlara şapka çıkartmak ve saygı duymak kalıyor.

Cevap Yaz

beyzacetin

25 Eylül 2013 12:21

Çok eglenceli, çok sevdiğim bir film. Erol Taş a hayranım zaten. Onu böyle sevimli serseri rolünde görmek cok hosuma gitti. Defalarca izledim bu filmi. Ali Şen e de rolü cok yakısmıs. Zaten Cüneyt Arkın a yaramaz cocuk edasıyla çapkınlık havaları cok yakısıyor. Hem macera hem de komedi kategorisinde güzel bir film.

Cevap Yaz

jeremiekhan

4 Ağustos 2013 01:31

müthiş bir komedi aksiyon filmi defalarca izlenecek çok eğlenceli bir yapım

Cevap Yaz

Loverman

10 Ocak 2012 23:51

abbas-selim ve tayfun-kamil arasında geçen diyalogları mükemmel. fitil, kazığa oturtma, kamilin bebek kılığına girmesi v.s. hepsi güzeldi. 

Cevap Yaz

hasankef

13 Ekim 2010 19:59

keyifli bir komedi filmi ama bence komediyi fazla abartmışlar saçmalık ön planda gene izlenir ama....

Cevap Yaz
Yandex.Metrica