Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Hızlı Giden Yorulur

Hızlı Giden Yorulur

7,59

(7 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Komedi Komedi
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Ülkü Erakalın Ülkü Erakalın

Ülke: türkiye

Oyuncular: İlhan Daner, Hadi Çaman, Handan Adalı, Yüksel Gözen, Sevil Üstekin, Ali Şen, Necla Fide, Müge Güler, Aydemir Akbaş, Bülent Kayabaş Devamını Gör...

Konusu : Film, minibüs şoförlüğü yapan iki ailenin rekabetini konu edinir. Uçarlar ve Kaçarlar, minibüs şoförlüğü yapan iki ailedir. Küçük bir kasaba ile İstanbul arasında minibüs seferleri düzenleyen iki ailenin de amacı, kasabadaki tek minibüsçü olmaktır. Aralarındaki rekabet, İstanbul’dan getirtilen yeni minibüslerle devam eder. Minibüslerle birlikte Uçar ailesinin kızları Oya ve Sema ile Kaçar ailesinin oğulları Ali ve Veli de kasabaya döner. Her iki aile de akla gelmedik kampanyalarla halkın ilgisini çekmeye çalışır. Fakat bu rekabet, aşk ile sona erecek ve rakip aileler, evlilik bağı ile hem akraba hem de ortak olacaktır.Göztepe

29 Ağustos 2018 01:10

Rekabet üzerine kurulu bir film kasabada dolmuşçuluk yapan uçarlar ve kaçarlar aileleri. Aralarındaki rekabet ne kadar büyük olursa olsun en sonunda pes ederler. Uçarlar tefeciye borcu ödeyemediği için hacize uğrar ve iki rakip aile en sonunda dünür olur. Filmde çoğu kelimeler kafiyeli ve cinsellik üstüne kuruluydu kelimeler fena değil diyebileceğim bir güldürü filmi filmde Ali Şen ile Yüksel Gözen oyunculuğun doruğuna ulaşmış.

Cevap Yaz

AlınYazısı

10 Mart 2016 12:16

Ali Şen Üstad Filme baya bir renk getirmiş. Aydemir Akbaş yine aynı stil ve Fırlama rolüyle. Bülent Kayabaş ve diğer oyuncular da en az onlar kadar başarılı. Faizci Rıfkı tiplemesiyle Macit Flordun kendi öz sesiyle oynamış Filmde erotik sahneler yok. yada kesilmiş. Döneminde çekilen aşırı erotizm filmlerinin yanında komedi olarakta bu gibi yapımlar baya çekildi. Erotik yaftalaması nedeniyle Normal tv lerde göremediğimiz Yapımlardan.. Güldüren Rekabet ismiyle Yeşilçam sinema kuşağında Oynatıldı. Birbirlerini deli gibi kıskanan ve rekabet için canla başla mücadele eden İki ailenin komik yaşamları konu alır.

Cevap Yaz

liondaddy

27 Haziran 2013 11:04

aynı şekilde yeşilçam smart kanalında da güldüren rekabet ismiyle yayınlanıyor. filmin isminin o isimle alakası yok. çokta iyi bir film değil. erotik olarak çekilmiş, bazı sahneleri kesilmiş olabilir. gereksiz bir film izlemeye değmez.

Cevap Yaz

bysiirtli56

3 Mart 2013 10:55

izlenmeye değer

Cevap Yaz

beyzacetin

30 Ağustos 2012 17:29

Planettürk te "güldüren rekabet" adıyla yayınlanan film sacma sapan esprilerle dolu. Hiç begenmedim

Cevap Yaz

performer

23 Eylül 2010 00:26

eğlenceli komik bir film. ali şen filme çok önemli dinamik katmış.

Cevap Yaz

zuhtuural

3 Mart 2008 19:42

ülkü hocamın yeşilçamın içine düştüğü durumdan bir nebze olarak kurtulma havasında çekilmiş iyibir filmidir

Cevap Yaz
Yandex.Metrica