Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Hayatımızın En Güzel Yılları

Hayatımızın En Güzel Yılları

8,68

(27 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 26 Dk Macera Duygusal Macera, Duygusal

Yönetmen: Süreyya Duru Süreyya Duru

Ülke: türkiye

Oyuncular: Agah Hün, Dündar Aydınlı, Toron Karacaoğlu, Yavuz Selekman, Hüseyin Salıcı, Reşit Çıldam, Muammer Gözalan, Adnan Mersinli, Leyla Başar, Recep Filiz Devamını Gör...

Konusu : Filmde, çocukluklarından beri birlikte olan Murat ile Lale’nin arasındaki aşk hikâyesi konu edilir. Murat, Lale, Kemal ve Necdet çocukluk arkadaşıdırlar. Geçen yıllara rağmen birbirilerinden hiç kopmazlar. Murat’ın babası yoksul ve alkoliktir. Lale ise zengin bir ailenin kızıdır. İkili evlenmek istediklerini ailelerine söyler. Ancak Lale’nin babası bu evliliğe karşı çıkar. Bunun üzerine Murat, karşısına çıkan bir fırsatta ünlü bir boksör olur. Fakat şöhret Murat’ın hayatını değiştirir. Bu sırada Lale’nin ailesi de ekonomik sıkıntılar yaşamaktadır. Şarkıcılık yapmaya başlayan Lale ile Murat’ın yolları tekrar kesişecektir.KralAkrep07

26 Aralık 2019 03:41

Bilal İnci yi İyi Rolde Görmek Güzeldi...

Cevap Yaz

erhaab

21 Aralık 2017 15:01

Boks maçı esnasında italya tribünleri çok komik çünkü hepsi Türk genci:)) Cüneyt Bana ile Müşerref Tezcan biribirlerine çok tanışmış. Onun dışında vasat bir film. Hatta sadece şarkı akıllarda kalıcı, bir de o tribünler:) başka bir şey kalmıyor akıllarda filmden.

Cevap Yaz

Mranonim

23 Mayıs 2017 01:08

Filmi pek iyi bulmadım. Cüneyt Arkın'ın bundan kesinlikle daha iyi filmleri var.

Cevap Yaz

performer

3 Mayıs 2017 21:22

film sonlara doğru hızlanıyor ve birden bitiyor gibi, yüksek olasılık filmdeki boks sahneleri o dönem çok pahalı olan vede bulunamayan negatif filmin aşırı tükenmesine neden oldu yani evdeki hesap çarşıya uymadı galiba... ama yinede fena film değil baştan sona sıkılmadan izleniyor... bora ayanoğlu çok iyi bir ses sanatçısı ama kendi dublajında pek başarılı olmamış keşke onu başkası seslendirseymiş.

Cevap Yaz

tastekne1

22 Kasım 2016 02:54

Müzik ne kadar önemli, değil mi? Bir Bora Ayanoğlu bestesi olan "Dört Mevsimin Birinde" şarkısını çıkarsak, herhalde film çok şey kaybeder. Bu şarkıyı, "Hülya" çok güzel söylüyor. ( Sırf bu parça için mızıka çalmayı öğrenmeli) Murat'ın (C.Arkın) dostlarını ve sevdiği kadını uzaktan izlemesi hakikaten acı verici. Necdet'in (Bora Ayanoğlu) yüzündeki hüzün, çok ama çok samimi. Boğaziçi manzaralı o tepe, (eski) Etiler Lisesi'nin hemen arkasındadır. Nice aşıkları ağırlamıştır. Şimdi orada bir site var. Giriş yasak.Eh, madem ki rüzgarlı tepelerde artık siteler var, aşkın bu şehirden göçüp gitmesine de şaşırmamalı, öyle değil mi?

Cevap Yaz

oğuzzz

27 Ekim 2015 13:03

Filmin anlatımını yönetmen çok iyi ayarlamış, şarkılar süper, en sevdiğim filmlerdendir , 10 verdim.

Cevap Yaz

jeremiekhan

3 Ağustos 2013 12:03

çok sıkıcı bir film ve genel atmosferi çok bayıcı özellikle müziklerin kullanımı çok kötü

Cevap Yaz

kariz_ma_35

3 Eylül 2011 03:11

Birbirlerinden ayrılmayan üç çocukluk arkadaşı "Murat" Cüneyt Arkın, "Lale" Müşerref Tezcan, "Necdet" Süleyman Turan ve "Kemal" Bora Ayanoğlu. Aynı mahallede büyürler Murat ile Lale'de birbirlerine aşıktır bu arada. Lale ise diğerlerine nazaran zengin kızıdır. Murat'ın babası "Ali" Bilal İnci ailesinden kızı istemek ister fakat sarhoştur istemeye gidemez. Onun yerine Murat kendisi ister fakat karşılığında hakaret görür. Babası bir gece meyhane'de kavga çıkarır. Meyhane masrafını ödemek için Murat bir salonda dövüşen dev adam "Yavuz Selekman" devirir. Boksörlük hayatı onu keşfeden "Hakkı" Necip Tekçe ile başlamış olur. Murat çok yükselir şampiyon dahi olur. Diğer taraftan iflasın eşiğine gelir Lale'nin babası. Mecburen sahneye çıkar Lale arkadaşı Necdet'in işlettiği mekana. Bütün dostlarını manasız bir gurur uğruna kıran Murat adı bir cinayet olayına karşır ve Almanya'ya kaçar. Ve orada onuda Alman polisi takip eder. Oradada dövüşür suçsuzluğu anlaşılır ve kazanır. Film güzel sayılır Özellikle Bilal İnci'yi iyi rolde gördüğüm çok az filmlerden. Bilal İnci bu rollerin hakkını versede kötülük ona daha çok yakışıyor rolünü yadırgadım biraz. Çocukluktan itibaren başlayan aşk,dostluk ve arkadaşlık hakim filmde. Zaman zaman tempolu arada duraksayan ve durgunlaşan filmlerden. Filmi güzel kılan sahneler ise şüphesizki ring'deki dövüş sahneleridir.

Cevap Yaz

t_rex

4 Haziran 2011 09:47

Murat film iftiharla taktim eder."Hayatımızın En Güzel Yılları." Ölümsüz bir sevginin sıcacık izlerini taşır bu en güzel yıllar. İnsan ömrünün hatıralar abidesidir ve yaşamayan yoktur,Bazen bir sevgilinin tatlı gülüşüyle başlar,acılar,sevinçler,ihtiraslar,kavgalar bir fırtına gibi eser hayatımızın en güzel yıllarında.Bir ömre bedel yıllar, unutulmayan yıllar:Hayatımızın en güzel yılları.İşte sanat gücü,Büyüleyen fiziği ile:Cüneyt Arkın.Altın sesli, Menekşe gözlü yıldız: Müşerref tezcan.Şöhreti çığ gibi büyüyen Bilal İnci.Her zaman başarılı aktör:  Süleyman Turan.Büyük masraflarla kısmen almanyada çevrilen film...(ALINTIDIR)(orjinal fragmanı çok hoşuma gidiyor.)

Cevap Yaz

performer

29 Mayıs 2011 00:18

filmin güzel olması'nın ilk nedeni rejisörün süreyya duru olması.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica