Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

HakikatGöztepe

29 Aralık 2017 18:59

Fena değil diyebileceğim bir film Hakan Balamir kadın düşkünü rolü harikaydı Aynur Aydan, Hakan Balamir ve Tuncer Necmioğlu filmde harikaydı. Özellikle Tuncer Necmioğlu kaçakçı rolünde filmin en iyisiydi filmin siyah beyaz olması 1972 yılında ilginç gerçekten 70'li yıllarda bayağı film var siyah beyaz.

Cevap Yaz

ilhan-59

3 Haziran 2011 16:34

Şoför olarak zengin konağına giren genç bir adam (hakan Balamir)ve konağın erkek düşkünü sahibesi( Aynur Aydan) arasındaki ilişkiler anlatılıyor. Hakan Balamir'in oyunu süper, ayrıca kadının kocası rolündeki  ismail hakkı şen'de başarılı. film; senaryo,çekim ve yönetim açısından'da başarılı buldum Yeşilçam Tv'de izledim .Erotik sahneleri kesilmiş.

Cevap Yaz

Alın yazısı

30 Temmuz 2010 10:47

Zengin bir ailenin Şoförlüğünü yapan bir adamın  ve onun ailesinin öyküsü , Çok duruk , ne anlatmak istediği belli olmiyan bir yapım , bu filmden sonra Hakan Balamir'in Erotik filmlerde nasıl başrol oynamadığı  meşhur olmadığı hayret edilir , cesur sahneleri fazla olan bir film...serseri takılıp kadın düşkünü olan Bekir'in hikayesi , izlenmedese fazla birşey kaybedilmez.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica