Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Günah Defteri

Günah Defteri

7,85

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Şubat 1982 1 Saat 31 Dk Dram Duygusal Arabesk Dram, Duygusal, Arabesk


sinemaadamı

11 Ekim 2016 16:49

orhan gencebayın çilekeş filimini andırıyor. yılmaz ve neriman köksal gene aynı rollerde. gökhan güney en güzel şarkılarını bu filmde seslendiriyor. ahmet mekinde filme renk katmış diye düşünüyorum.

Cevap Yaz

delikadir39

19 Ağustos 2011 22:48

Gökhan Güney'in seyredilebilir filmlerinden biri.Oyuncu kadrosu da çok iyi.Kan davasıyla ilgili ama yine de seyredilebilir.

Cevap Yaz

turgut1955

13 Kasım 2008 10:14

Günah  Defteri  1981  yapımı   yapımcı  Abdurrahman  Keskiner   Yönetmen  Osman f,Seden   Görüntü  Yönetmeni  Muzaffer  turan   Oyuncular   Gökhan  Güney  Banu  Alkan  ve  Neriman  Köksal   bende  bu  filmin  bir   hatirasi   var  ben  o dönem    yılani  öldürseler   filimin   ışık  yönetmenliğini  yapıyorum  yılani  öldürseler   Adana   osmanyede   çekiliyor   bu   filmde   Antakyede   Dış    çekim   olduğu   zaman    bu  filmin   ışıklarini   yapardim   türkan  şoray   bana   şaka   olarak   turgut  sen   bizden   fazla   para   kazanıyorsun     rahmetli    yaman  okay   bana   derdiki    kazandiğin   parayi  baylaşalim  derdi   Mekani    Cennet   olsun   O zaman  türk sinemasinda  insanlarin   değeri  vardi   Rahmetli   Osman   abiyle  ve  iyi  ekipler   çalişirdi    beni  bilen   bilir   ben   hiç   kimseye    yalakalık yapmam bana iş verselerde vermeselerde hiç umrumda değil yazık oldu türksinemasına işi bilen sinamacılarına bu   film   o dönemde sinemalarda iş yapan filmlerden biridir  bir sinema  ustasi   OSMAN  F,SEDEN   filmidir

Cevap Yaz
Yandex.Metrica