Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Erkekçe

Erkekçe

8,08

(7 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 19 Dk Polisiye Macera Komedi Polisiye, Macera, Komedi

Yönetmen: Çetin İnanç Çetin İnanç

Ülke: türkiye

Oyuncular: Oktar Durukan, Feryal Feray, Nuri Kırgeç, Ali Şen, Hüseyin Peyda, Nilgün Saraylı, Cüneyt Arkın, Serdar Bora, Necla Fide, Nejat Gürçen Devamını Gör...

Konusu : Film, eski ortağının intikamını almaya çalışan bir kabadayının başından geçenleri konu alır. Ünlü mafya babası Hulusi bir cinayete kurban gider. Cinayet yeraltı dünyasında büyük bir infiale sebep olur. Mafya içinde yeni liderin kim olacağı tartışılırken Hulusi’nin vasiyeti ortaya çıkar. Hulusi vasiyetinde bütün malvarlığını Gırgır Ali’ye bırakmıştır. Ancak bunun için bazı şartları vardır. Gırgır Ali eğer bir hafta içinde katili bulamazsa, servetin tamamını Hulusi’nin vekili İhsan’a kaptıracaktır.circuscharlie

24 Mart 2020 19:28

Aslan Yürekli Kabadayı filminin renkli ve komedi versiyonu

Cevap Yaz

Mranonim

25 Mayıs 2017 19:29

Bence Gırgır Ali serisinin en güzel filmi. Ilkide fena sayılmaz fakat bu daha eğlenceli.

Cevap Yaz

AlınYazısı

22 Kasım 2016 12:21

Gırgır Ali karakteri’nin ‘’ ERKEKÇE’’ ismiyle oynamış olduğu bir film. Büyük bir teşkilatın içerisine sızan adamımız gırgır ali yaşanan cinayetin ve ardındaki bağlantıları çözmek için çaba harcar.Film komedi ile harmanlanmış olup vakit geçirmek için izlenebilir.En komedi sahneler heralde Sami Hazinses’in sudan nefret ederim deyip bir tekme ile küveti boylaması ve silahını tam ateşlemek isterken silah namlusunun erimesidir. Ve Ali şene sorup vurayımmı vurayımmı derken Ali şen’in şimdi sırası değil deyip durmasıdır.Ara ara köşelerden çıkıp gelen katil kılıklı esrarengiz şahsın filmin finalinde. Rol peşinde olduğu ve simitçilik yaptığı deşifre olurken. Cüneyt Abimiz ise banada bir tezgah hazırlada aynı işi yapıp yolumuzu bulalım der.

Cevap Yaz

jeremiekhan

4 Ağustos 2013 01:40

absürd bir film ama ilk film kadar güzel değil çok havada kalmış

Cevap Yaz

bysiirtli56

27 Mart 2013 00:11

çok güldürdü süper bir film gerçekten aksiyon ve komedi müthiş.

Cevap Yaz

delikadir39

12 Ocak 2011 22:13

komedi tarafının ağır bastığı bir aksiyon filmi.Kazım Kartalı da bu kadar komik bir rolde izlememişizdir Sahte Kabadayı filmi dahil.Kazım Kartal bebek kılığına giriyor ve emzik takıyor :)

Cüneyt Abi adamlara diyor ki beni iki kaşımın ortasından vurun.Adamlar her seferinde başkasını vuruyorlar.

Cevap Yaz

B a r b a r o S

18 Eylül 2010 16:42

Cüneyt ARKIN'ın komedi ağırlıklı filmlerinden biri mutlaka izlenmesi gereken keyifli bir yapım. Finalde simitçiyle Cüneyt ARKIN arasında geçen diyalog ilginç.:)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica