Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Çapkın Kızlar

Çapkın Kızlar

7,73

(10 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 21 Dk Komedi Komedi

Yönetmen: Temel Gürsu Temel Gürsu

Ülke: türkiye

Oyuncular: Perihan Savaş, Bülent Kayabaş, Ali Poyrazoğlu, Aydemir Akbaş, Cevat Kurtuluş, Gönül Tansel, Nevzat Okçugil, Alpay İzer, Özcan Özgür, Orhan Çoban Devamını Gör...

Konusu : Film, Ahmet ve Fikret isimli iki arkadaşın başından geçen maceraları anlatır. Her ikisi de fakir olan Ahmet ve Fikret, her gün alacaklılarından kaçmak için bin takla atar hâle gelmiştir. Fakat ikisi de düzenli bir işe girmeden yaşayıp gitmektedir. Küçük dolandırıcılıklar ve kumar ile hayatlarını sürdürürler. Alacaklılardan kaçıp bir arabanın içinde uyudukları bir gece, bir cinayete tanık olurlar. Artık peşlerinde yalnız alacaklılar değil katiller de vardır. İkili çareyi kılık değiştirmekte bulur. Kadın kılığına girerek Perihan’ın çalıştığı revüde dansçı olarak işe girerler. Burada da başları beladan kurtulamayacaktır.AlınYazısı

24 Kasım 2016 11:48

Filmi güzel yapan heralde Aydemir Akbaştır. Biraz daha ona sahne ayrılsa daha güzel olacaktı. İki züğürt yolsuz ve hayatı entrikalarla dolu arkadaşın öyküsü Perihan Savaş bu filmde bir başka güzel.

Cevap Yaz

sinemaadamı

1 Mart 2016 19:43

çok matrak bir film. perihan bu filmde çok güzeldi ben aslında onu güzellik olarak beğenmem ama bu filmde güzeldi. ajda pekkanın şarkılarını sanki kendi söylüyormuş gibi çok güzel mimikler yapmış. bülent ali aydemir üçlüsüne laf yok bazıları sıcak sever filminin türk versiyonu. bülente pekcan koşarın sesi çok yakışıyor. ali poyrazoğlu kendi sesiyle oynamış. aydemir akbaşın alpay izeri tokatladığı sahne çok hoştu haydar ismide aydemiri ayrı bi komik yapmıştı. bu filmin ilk versiyonunu türkan ,sadri baba ve izzet baba çevirmişti oda çok başarılıydı. bu filmde erotik sahnelerde var ama film erotik değil komedi artık tvlerde göremiyoruz bu filmleri hep dandik kanallar yeşilçam filmleri yayınlıyor bikaç cüneyt bikaç tarık bikaç kadir filmi ve hep kemal sunal sıkılıyor insan bi yerden sonra netteki filmleri indirip bize orjinalmiş gibi yayınlıyorlar çoğuda başka kanallardan çekilmiş amblemleri yok edip korsanlık ediyorlar. eskiden star,show tv, kanal d, kanal 6, kanal 7 çok güzel filmler yayınlardı star hep arzu film filmleri yayınlıyor ne gerek var arzu filmin zaten youtube kanalı var, show desen hep türkan şoray, zeki metin filmleri ,flash tv küçük emrah ve sanerin filmin eskiden hep starda gösterilen filmlerini atv ve kanal d desen hiç yeşilçam yok kanal 6 ve stv gitti zaten, kanal 7 ise planettürk gibi hep aynı filmleri yayınlıyor.

Cevap Yaz

bysiirtli56

25 Mart 2013 17:26

tekrar tekrar izleyebileceğim güzel bir dilm.ali poyrazoğlu ve bülent kayabaş oyunnculuklarını ortaya koymuş

Cevap Yaz

beyzacetin

25 Ağustos 2012 12:01

ben cok begenmedim hatta bazı sahneler cok fazla sulu

Cevap Yaz

B a r b a r o S

1 Ocak 2010 13:53

güzel komedi... mutlaka izlenmeli

Cevap Yaz

performer

27 Kasım 2009 23:18

kötü bir film. aydemir akbaş'ın ilk komedilerinden olduğu için daha bir tutuk. sonraki yıllarda çekilen filmler daha matrak. 

Cevap Yaz

mkmkmk

26 Aralık 2007 20:29

çok dehşet bi film..keşke vcd si çıksa alsam

Cevap Yaz

rejisör

2 Haziran 2007 02:46

komik ve bir o kadar sürükleyici bir film.döneminin iyilerinden.

Cevap Yaz

erbiş

17 Şubat 2007 15:18

perihan savaş güzelliğinin doruğunda çok komik bir film

Cevap Yaz

duygummelek

24 Aralık 2006 22:42

izlenmeye değer güzel bir film

Cevap Yaz
Yandex.Metrica