Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kız Kaçıran

Kız Kaçıran

8,00

(6 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Komedi Komedi

Yönetmen: Mustafa Şevki Doğan Mustafa Şevki Doğan

Ülke: türkiye

Oyuncular: İbrahim Yalçın, Atilla Karagöz, Tülay Şerbetçi, Ahmet Yenilmez, Mehtap Bayrı, Öykü Peksel, Anta Toros, Müge Yumurtacıoğlu, Melahat Abbasova, Ömer Güney Devamını Gör...

Konusu : Kamil, Hüsnü ve Behçet çok iyi arkadaştır. 25 sene önce yılbaşında seri bilet alarak zengin olma hayalleri kurmuşlardır. Bu bilete büyük ikramiye çıkarsa Tekirdağ’daki yağ fabrikasına ortak olacaklardır. Behçet, diğer arkadaşlarından daha açıkgözlü çıkar ve bileti, kendisinin aldığı başka bir biletle değiştirir. Behçet bu sayede zengin olur. Diğerleri ise kasabanın sevilen ve mütevazı karakterleri olarak yaşamlarını sürdürür. Bu olaydan sonra birbirlerine düşman olacak Behçet ve Kamil’in, çocukları ise yıllar sonra, ilginç tesadüfler sonucunda birbirlerine aşık olur. Gençler bir yandan imkânsız aşkı yaşamaya çalışırken bir yandan da ailelerinin sorunlarının üstesinden gelmeye çalışır.bjkemre06

3 Haziran 2010 05:11

Yaz sezonun en güzel dizisiydi bittiğine çok üzülmüştüm...

Cevap Yaz

emre84

17 Ocak 2010 19:35

Ben beğenmedim bence kötü bir dizi senaryo ve cast da kötü

Cevap Yaz

ByAtaberk

5 Temmuz 2009 21:57

yaza bomba gibi bi giriş yapan  dizi reytingler de 1. olduğunu görüyorum başarılarının devamını dilerim

Cevap Yaz

pavlon

4 Temmuz 2009 10:11

Pınar Aydın' ın,güzelliği ve oyunculuğu, 1.bölüm2. yarısını izlettirdi. Ama sonra, dün gece(3.7.2009)2.bölüm senaryosu, (dizide işler çok ciddi karıştı.  Hatta, zengin babanın(Behçet Bey) küçük kızı Çiğdem, kendi babasına kazık atmayı düşünüyor ve bu gidişle atacak.)ve tabii, Pınar Aydın'ın güzellik ve oyunculuğu bu diziyi de(ben bir dizikoliğm ama 71,5 millyonda sadece birim.) izlediğim diziler arasına katmama yol açtı.

Cevap Yaz

sinemacanım

4 Temmuz 2009 00:41

Tam bir yazlık hikaye. Mekanda  güzel ama TEKİRDAĞ'a gelip çekecekseniz azıcık şive çalışmanız gerekmez miydi? Keşke lehçe konusunda  biraz daha itina ile çalışılsaydı, oyucular o özelliklerine göre oluşturulsaydı.  Sonuç olarak; Onca tecrübeli oyuncu kendini heba etmek için birleşmiş sonucu çıkıyor.

Cevap Yaz

melisrenan

29 Haziran 2009 00:15

Yaz dönemünde yapılan dizilere göre kaliteli sayılacak bir yapım senaryo ve konu güzel ama replikler ve oyuncu yorumları fazla iyi değil buda dizinin performansını düşürüyor bence. Trakya insanı çok eğlenceli ve neşelidir o pozitifliği ilk bölümde pek yansıtamamışlar, hatta bir çok oyuncu trakyalı gibi konuşmuyor bile. Dizi de komedi yönüne biraz daha ağırlık verirlerse daha başarılı olabilir bence.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica