Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Asla Teslim Olmak Yok (No Retreat, No Surrender )performer

10 Nisan 2018 21:03

hayal kırıklığı birde eski dublajla izlemek istedim dublaj ses kalitesi çok boğuktu birşey anlayamadım... ama mutlaka filmi seven arkadaşlarda çoktur.

Cevap Yaz

yeşilçam1987

28 Mart 2018 01:48

çocukluğumun efsane filmi.sadece çocukluğumun değil hayatımda gördüğüm ve en sevdiğim filmleren birisi.van damme harika filmde ama ben bu filmde en çok kurt mckinneyi beğendim.dövüş sahneleri ve filmin finali süper..van damme ın ringe gelişide harika..bu arada bu filmde bruce leeyi canlandıran kim tai chung maalesef 57 yaşında hayata veda etmiş..kısacası dövüş filmleri içinde ilk 3 üme giren bir başyapıt..

Cevap Yaz

MGUNAY

21 Aralık 2015 09:59

Bu filmi izledikden sonra kötü roldeki adamların izleyicinin dikkatini çektiklerini öğreniyoruz. Başroldeki genç oyuncu bu filmden sonra dikkat çekici rolde gözükmemiş ne yazık ki. Çocukluğumuzun efsane filmlerinden. Finalindeki dublaj tercümesi müthiş. Bu sefer başka olacak düdük makarnası gibi.

Cevap Yaz

erakman

6 Nisan 2009 06:06

   van damme yi bu filmde tanıdık.mafyanın adamı rolünde idi.80 lü yılların sonu ve 90 lı yılların basında sıkça tv de gösterilirdi ve izlemekten her seferinde keyif alırdık.van damme nin onca kötü filmi arasında bu film güzelligi ile dikkat çekiyor.van damme nin bu filmde başrol oynamamısndan kaynaklanıyor olsa gerek:)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica