Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bu Nasıl DünyaGöztepe

6 Ocak 2018 20:18

Çok iyi olmasada İzlenebilir bir film filmde aman aman diyebileceğim etkili bir sahnede yok. Aytaç Arman ile Semih Sezerli filmde iyi bir ikili oluşturmuşlar. İlk defa Diler Saraç'ı kötü rolde gördüm tesadüf eseri kendisine kurulan tuzaktan kurtuluyor zaman geçirmek için izlenecek filmlerden.

Cevap Yaz

MGUNAY

9 Aralık 2015 10:01

Kızı fakir bir gençle evlendi diyerek kızına sahip çıkmayan kibirli bir babanın öyküsü. Meral abla gene çok güzeldi. Uğur abla kilolu gözüktü gözüme. Semih Sezerli ve Ali Şen arkadaş ve damat babası rolüyle çok iyiydiler. Tesadüf torunla dedeyi hastanede karşılaştırıyor.

Cevap Yaz

emre84

7 Haziran 2008 10:35

yi bir film cast daha iyi olabilirdi

Cevap Yaz

wunsch vertrauen

2 Mart 2008 12:46

hani erotik türk filmleri olur ya, böyle kalitesiz çekimler, birbirinden kopuk sahneler, zart diye değişen bir müzik, abidik kubidik diyaloglar... bu film de tam böyle bir film ama içinde erotizm yok. aynı senenin filmi olan "ben sana mecburum" da da orhonsay ve arman ikilisi oynuyorlar ama o fşlm güzel. hangisi daha evvel çekilmiş çok merak ettim. buı filmin benim için bir başka özelliği de diler saraç'ı kötü rolde görebilmiş olmak. çok kötü demeye dilim varmıyor, sadece kötü bir film diyelim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica