Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Beş Fındıkçı GelinTubaArtan

24 Ağustos 2017 12:07

Çözünürlüğü kötü olmasına rağmen insanı eğlendiren farklı bir havası var. Özellikle "Gadunuma şinanay" isimli Bartın türküsü çok eğlenceliydi...Orjinalinin, ilk turkish versiyonu olmasıyla birlikte 2.yerli versiyon olan 4 kardeşe 4 gelinde bunun kadar olmasa da izlenebilir bir filmdi.

Cevap Yaz

benimsinema

21 Nisan 2013 17:44

bende filmi eglenceli buldum...ediz girdigi mekanda semadan hoslanir onu ister ve evine götürür...sema eve gelince sok gecirir... cünkü ev darma dagin ve kardesleri kir pas icinde dir...sema ortaligi kardesilerini bi güzel adam eder...ailecek gittikleri sünnet dügününde kardesler dansci kizlara asik olurlar ve kacirirlar...sema kacirilan kizlara sahip cikar...artik hepsi ayni evde yasamaktatir..edizle semanin bir cocuklarida olur...afis te kismen kismen renkli yaziyor ama bastan sonuna kadar siyah beyaz...sezer güvenirgilinm ikinci film...

Cevap Yaz

olgunus@hotmail.com

17 Şubat 2013 13:17

mkurtsene katilmiyorum sıkılmadan izliyediğim bir film ipe sapa gelmicek turk sinemasinda okadar film varki sırf izledik demek için izledğimiz beş fındıkçı gelin bunlardan değil ha dört dörtlük bir film de degil ama izlenir saygılar .

Cevap Yaz

mkurtsen

11 Kasım 2012 20:23

İpe sapa gelmez, izlemeye değmez.

Cevap Yaz

nedim yıldız

2 Kasım 2007 11:43

yedi kardeşe yedi gelin adlı amerikan filminin yerli versiyonu.filmin müzikal sahneleri renkli çekilmişti.güzel bir komedi aşk filmi..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica