Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Komedi Dükkanı 1. Sezonenise9574

2 Mart 2013 00:34

Bu program muhteşem, Tolga Abi'mi tanımama vesile olan program ne zaman izlesem gülüyorum ve her bölümünü çok seviyorum. Tolga Abi'min oyunculuğuna diyecek yok müthiş insan 10 parmağında 1000 marifet bence

Cevap Yaz

kariz_ma_35

27 Ocak 2011 18:44

Birkaç defa televizyonda denk gelmişti bana bu proğram.Göz atıp incelediğimde arkadaşım şöyle yap arkadaşım böyle.Durmadan gülme efekti ve bana hiçbir şekilde birşey yansımadı.Proğram'ın castına baktığımda bayağıda iyi isimler var.Sonuç olarak espri anlayışıma uymayan bir proğram.Bir nevi Alın yazısı ve delikadir'le hemfikirim.Proğramı sevip izleyen arkadaşlarada saygımız sonsuz.Ama şuda bir gerçekki en azından Çok Güzel Hareketler Bunlar proğramından biraz daha iyi proğram olduğu kanaatindeyim.

Cevap Yaz

MGUNAY

25 Ocak 2011 13:39

Tolga Çevik Uğur Dündar'a canlı yayında söylemişti doğaçlama olduğunu o kadarda bel altı espri ben görmedim. eski filmlerde de az olsa onlarda da bel altı şeyler var. Zaten program  stres atmak için yapılan bir program haftanın yorgunluğunu unutturan program bir şeyler öğretmesi illa gerektirmiyor.  zamanında Nejat Uygur'da da aynı şeyler yok mu? tabi beğenmeyenler de olabilir ama ben seviyorum.   

Cevap Yaz

Alın yazısı

25 Ocak 2011 13:16

Programın Doğaçlama olması başlı başına bir sorun olsa gerek...Ama hepsinin doğaçlama olduğunu zannetmiyorum muhakkak Önceden yazılıp çizilmiş birşeylerin olduğu mümkündür. Ayrıca programda bir anormallikte söz konusu. Özellikle Seyircilerin bel altına bu kadar meraklı olup bu kadar içten kahkaha atması acaba yeni nesil mantalitesinin hep bel altına çalıştığınımı gösteriyor..Komediyi yapanlar mahsusmu bel altı şakalarını konuşuyorlar? Ders verici nitelikte hiç bir konunun seyirciye & izleyiciye aktarıldığını düşünmediğimden. O kadarda ilgi çekici gelmiyor. Arkadaşım Arkadaşım...! V.s

Cevap Yaz

MGUNAY

25 Ocak 2011 09:21

Program tamamen bir doğaçlama yani önceden yazılan bir senaryo yok hepsi canlı yayında olup bitiyor. Tabi bu her baba yiğidin yapacağı bir iş değil. Ben bu programı başarılı buluyorum. Tolga Çevik demek o kadar zorlanıyor ki 7, 8 dakikada bir terini alıyorlar. Hiç gülmemesi yönetmenin her dediğine beklemeden cevap vermesi ayrı bir başarıdır. Ayrıca müzisyen adamı (Özer Atik) ayrı bir seviyorum efendiliği ve sesi çok güzel kısaca şimdiki komedi dediğimiz programların en iyisi bu program diyorum.

Cevap Yaz

delikadir39

24 Ocak 2011 15:50

Direkt sadede geleceğim.Benim hiç sevmediğim program.Daha doğrusu sevemediğim.Belki başrol oyuncusu inandırıcı gelmiyor.Belki 54345 kere arkadaşım diyen adam sinir bozucu.Belki de seyircilerin her espriye 6565 kere gülmesi tuhaf.Ama yine de çghb denen programsıdan 34324324 kat iyi bir yapımdır.

Bana iki seçenek sunsalar.ya komedi dükkanı ya da çghb. komedi dükkanını çghb'a tercih ederim.

İzleyen arkadaşlarıma saygı duyuyor,iyi seyirler diliyorum.

Cevap Yaz

MGUNAY

8 Ekim 2010 17:25

mimarsinan abi gerçekten güzel yorumlamışsın bu programı çok seviyorum ve Tolga Çevik'in üzerine şu zamanda komedi sanatcısı bilmiyorum.

Cevap Yaz

mimarsinan

7 Ekim 2010 13:06

Tolga Çevik askerlik dönüşü kolları sıvadı ve hemen Komedi Dükkânı'nını izleyicilerine sunmaya başladı. Yapacağı işleri askerlik süresince kafasında toparladığı, programdaki canlılığı ve istekliliğinden belli olmaktadır.Yönetmeniyle iletişimin; yanlış anlama ve anlaşılma üzerine kurgulandığı Komedi Dükkânı'nda konular azami düzeyde değerlendirilip, özellikle doğaçlama üzerinden gerçekleştirilmektedir. Yönetmen de, Tolga Çevik'te anahtar senaryonun etrafında kendi buluşlarıyla izleyiciyi oyuna bağlamaktadır. İzleyici kendisini Tolga Çevik'in yerine koyup, şu anda ben olsaydım neler söyleyebilirdim deyip bunalırken, O mizah yazarlarına parmak ısırtırcasına harika buluşlarıyla zoru kolay kılmakta, yönetmenin dahi senaryoda bulunmayan gülme sahnesine sebep olmaktadır. 

Komedi dükkânı  izleyicisini rahatlatan, mutlu eden, günün stresinden uzaklaştıran, konuk olarak aldığı sanatçıları da dahil etmek suretiyle kendimizi evimizde tiyatroda gibi hissettiren başarılı bir yapım şeklinde karşımıza çıkmaktadır. 

Cevap Yaz

fdts

28 Haziran 2009 18:14

çok güzel bir yapım çokta güzel devam ediyordu trtdeki her bölümü çok güzeldi.

Cevap Yaz

mavi ege

7 Haziran 2009 13:52

tv8 den buya takip etmeye çalıştım salih kalyonla iyi birer ekiplerdi çok komikti tolga çevik oyunculuğun harika konuk oyuncularla dükkan renklenmişti çok güzeldi hele hakan yılmaz onuda atlamak lazım hepsi süperdi

Cevap Yaz
Yandex.Metrica