Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kız Babasıbeyzacetin

13 Şubat 2013 18:17

görüntü kalitesi cok kötü ama film fena degil. Sadri babanın son dönem filmlerinden. Allah rahmet eylesin.

Cevap Yaz

kariz_ma_35

23 Şubat 2012 23:25

Sürekli uyuklayarak evinde oturan kafayı çeken evli 1 kızı,1 oğlu olan. Kızını evlendirmek üzere ve dar geliriyle boğuşan tüm düğün masraflarını üstlenen bir ailenin durumu,zorluğu ve karmaşayı yansıtmış. Video dönemlerine göre fena olmayan bir film. "Uğur" Ünsal Emre ile "Çiğdem" Pınar Öz evlenmeye karar verirler. Fakat erkek tarafı maddi durumu pek iyi değildir. Bu duruma nazaran kız tarafının durumu daha müsaittir. Kız babası "Vedat" Sadri Alışık evini hipotek eder düğün için ,davetli listesini hazırlar. Düğün oldukça yüklü bir maliyeti vardır düğünü öyle yada böyle yapar ama. Düğünde icra gelir Vedat'ın karısı "Güler" Asuman Arsan icrayı kurtarır bilezikleri vererek. Filmin başrolünde duayen Sadri Alışık ve bir diğer değerimiz Asuman Arsan iki rahmetli devimiz var. Filmde paslaşmaları dialoğları rolleri iyi oynamışlar Pınar Öz ve Ünsal Emre'de fena değil diyebiliriz. Yüksel Gözen ile Jale Öz'de fazla rol almamasına rağmen gayet başarılılar. Sadece filmin eksikleri aynen performer arkadaşın belirttiği gibi eksikler doğru zamanda ve yerde müzikler tam uygulanmaması. Fazla dış çekimi olmaması genel anlamda kapalı mekanda olması benden filme 7 puan..Sadri Alışık'ın fena değil diyebileceğim filmlerinden birisi..

Cevap Yaz

performer

1 Şubat 2012 21:05

filmde kullanılan müzikler güzel fakat ses mühendisi yanlış yerlerde kullanmış ve müzik çeşiti kısıtlı. azar habib,ron goodwin'in ayrı ayrı plakları ve bunların dışında elias rahbani'nin de içinde bulunduğu karma bir long play'den yararlanılmış.

Cevap Yaz

oğuzzz

22 Eylül 2010 21:34

kızını sevdiği adama veren baba, damadın ailesinin fakir olması nedeniyle  düğünüde kendi yapıyor ancak damadı sadri alışık pek sevmiyor, video filmlere göre iyi bir film

Cevap Yaz

Renan Berke

29 Nisan 2008 12:29

Bu filmin temiz görüntülü DVD sini  arayanlar renanberke@hotmail.com

Cevap Yaz

emresiyahoglu

1 Nisan 2008 14:29

Father of the Bride isimli siyah-beyaz yabancı filmin uyarlaması. Sadri Alışık,Asuman Arsan ve tüm oyuncular,orjinalinden daha güzel bir iş ortaya çıkarmış.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica