Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bağrımdaki Ateş

Bağrımdaki Ateş

7,48

(7 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Nisan 1982 Macera Dram Duygusal Arabesk Macera, Dram, Duygusal, Arabesk

Yönetmen: Orhan Elmas Orhan Elmas

Ülke: türkiye

Oyuncular: Nezihe Güler, Macit Flordun, Suzan Avcı, Neriman Köksal, Yusuf Sezgin, Sevda Karaca, Selami Şahin, Nuri Tosun, Esen Günay, Erhan Yazıcıoğlu Devamını Gör...

Konusu : İhanet edip geneleve düşen kızla,onu deli gibi seven bir şarkıcının öyküsü.Göztepe

12 Ocak 2015 16:36

Pek iyi bir film değil bunu herkes gibi bende kabul ediyorum ama filmin iyi bir akışı var klişe arabesk video filmlerden birisi. Ayrıca Selami Şahin'in izlediğim ilk filmi. En yakın arkadaşı onu sırtından vuruyor ve nişanlısını alıyor. Tatlı vaatlerle kandırıyor sıkılınca İzmir'deki genelev'e atıyor Yalçın Gülhan, Sevda Karaca'yı. Filmin konusu bir nebze Ferdi Tayfur'un Derbeder filmine benziyor tabi farklılıklar dışında. Körkütük aşık olan Selami Şahin ise genelevde hem arkadaşını hemde onu sermaye yapan Sevda Karaca'yı vuruyor görüntü kalitesi düşük bir film keşke yüksek çözünürlükte olsaydı. Selami Şahin şöhreti filmde şarkıcılıkta yakalayınca kendisini terk eden sevgilisini unutamayıp genelevde bile rahat bırakmaması doğrusu mantıkdışı bir hareket demek kara sevda böyle birşey. Oyunculuk bazında değerlendirildiğinde Selami Şahin kötü oynadığını herkes gibi bende hemfikirim. Lakin filmin akışına onun oyunculuğuda filme endeksli iyi uyum sağlıyor. Yalçın Gülhan ise kötü adam olarak filme damgasını vuran kişidir arkadaşlarında dediği gibi o bile filmi kurtaramıyor. Filmde Selami Şahin'in şarkıları Yalçın Gülhan'ın oyunculuğu ve son cinayet sahnesi dışında dikkat çeken başka bir özelliği yok geri kalan sahnelerde normal sahneler filmde.

Cevap Yaz

Revorse

30 Kasım 2014 02:48

Selami Şahin maalesef oynayamamış.Yalçın Gülhan filmi kurtarmaya çalışmış,final sahnesindeki tabancayla öldürme olayları dışında oldukça durağan ve yapay bir film olmuş.Klasik arabesk filmlerindeki konudan yola çıkmışlar ama filmde hep bir durağanlık var,nedense filme adapte olamıyorsunuz.

Cevap Yaz

yasak75

30 Mayıs 2013 14:14

sevda karaca için izlenebilir

Cevap Yaz

performer

11 Ekim 2010 23:44

kötü bir filmdi.

Cevap Yaz

Alın yazısı

27 Kasım 2009 15:05

Yusuf ( Yusuz Sezgin ) ve Sevda ( Sevda Karaca ) kardeştirler…Sevda aynı mahallede oturan Selami ( Selami Şahin ) ile arkadaşlık kurar. Selami çoğu arabesk filmlerinde olduğu gibi küçük gazonolarda şarkıcılık yapan fakir ve namuslu bir gençtir. Oysa yine alışıldığı gibi sevdanın gözü yükseklerdedir. Zengin olmak, lüks içinde yaşamak istemektedir. İşte tam bu sırada her zaman olduğu gibi karşısına ne iş yaptığı belli olmayan kısaca ‘ zengin iş adamı olarak nitelendirilen ‘ Yalçın ( Yalçın Gülhan ) çıkar…Yalçın sevdaya ilgi gösterir. Zenginliği ile göz kamaştırır. Ve kısa zamanda ağına düşürerek iğfal eder. Artık sevda dönüşü olmayan bir yola girmiştir. Yalçın’ın gece hayatını, kumar ve içki dolu yaşamlarını paylaşır. Bu arada Yalçın’ın değişik bir tür iş adamı olduğu, üç tane randevu evi çalıştırdığı ortaya çıkar. Sevda bunları öğrenince Yalçın’la beraber yaşadığına pişman olur. Ama iş işten geçmiştir. Yalçın kumarda kaybetmeye başlar. Borçları giderek artmaktadır…parasız kalınca Sevda’yı randevu evlerinin birinde çalışmaya zorlar. Sevda her ne kadar dirense de Yalçın’ın tehditleri ile başa çıkamayarak randevuevinde sermaye olarak çalışmayı kabul eder. ve olaylar gelişir.

Cevap Yaz

emre84

25 Kasım 2009 21:07

Başarılı bir film senaryo mükemmel cast daha iyi olabilirdi

Cevap Yaz

Halil Güneşli

26 Mayıs 2008 11:52

bu filmin izleyenler, dikkatli izlesinler, selami şahin beyefendi film son sahnesindeki kızı öldürürken elindeki tabanca patlayınca yüzündeki jest ve mimikleri çok iyi takip edin, sizleri şahsına münasır durumlarına gark ettirecektir. rol kabiliyeti ve kendini rolune kaptırma budur, bu mudur budur

Cevap Yaz
Yandex.Metrica