Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sözün Bittiği Yer

Sözün Bittiği Yer

8,17

(28 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 4 Mayıs 2007 2 Saat0 Dk Dram Dram
IMDb puanı: 0

Yönetmen: İsmail Güneş İsmail Güneş

Ülke: türkiye

Gişe: 54.155

Oyuncular: Cenk İzgören, Zekeriya Karakaş, Erdoğan Tutkun, Burak Kutlu, Mustafa Şimşek, Yakup Konca, Pınar Gülmez, Alay Cihan, Bilgehan Birincioğlu, Fatih Ayhan Devamını Gör...

Konusu : Turgut oğlu Umut’a bakabilmek için okul gösterilerine çıkan, hayatını müsamerelerde palyaçoluk yaparak kazanan bir oyuncudur. Oğlunun annesi Simay onu terk edip başka biriyle yaşamaya başlamış, gününü gün etmektedir. Bir gün yine gösterilerden birinin ortasında gelen bir telefonla Umut’un okulda fenalaştığını ve hastaneye kaldırıldığını öğrenir. Umut’a kan kanseri (lösemi) teşhisi konur. Artık Turgut’un tek bir amacı vardır: Oğlunun tedavisi için gerekli parayı bulmak. Bu olaylar olurken yıllar sonra Umut’un annesi Simay çıkagelmesi işleri Turgut için daha da içinden çıkılmaz bir hale sokar.

Yapımcı

Danışman

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Yazım Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Oyuncu Seçimi

Tasarım

DiğerToqqLe

19 Mayıs 2020 10:45

Sömürü sineması tarzında seyirciyi ağlatmaya dayalı dizi havasında en iyi niyetle tv filmi havasında diyebileceğim vasat film filmi mehmet özgür in performansı da kurtaramamış.

Cevap Yaz

Ali_Alamuti

20 Temmuz 2019 00:20

Böyle sarsıcı bir olay üzerine kurulması yürek burkuyor. Bunun dışında olaylardaki tesadüfler, aşırı talihsiz olaylar karşısındaki pozitiflikler bana gerçekçi gelmedi. İyi insanların çok yer almasından dolayı torpil yapmış olabilirim sanki.

Cevap Yaz

Sinecan06

27 Mayıs 2019 22:41

Şöyle söyleyeyim THE İ.M.A.M filminden bile kötü. Hele bi kurgusu var ki akıllara zarar

Cevap Yaz

mansuryıldırım

5 Mayıs 2015 05:21

Aslında sinema duygusu olan bir film ama tv dizisi şeklinde çekildiği için malesef sinematoğrafik bir film olamamış daha çok sömürü sineması tarzında ilerliyor ismail güneş daha iyi filmler yapacak bir yönetmen malasef orta düzey bir film.

Cevap Yaz

-ezgiz-

23 Kasım 2009 10:21

  Hikaye klasik ,hayat güzeldir filminin takldi olmuş seyredilmesede olur.

Cevap Yaz

sinemaaşığı

6 Temmuz 2009 12:53

iyi bir film çünkü çok sıcak ve filmdeki mesaj çok iyi yardımseverlik arkadaşlık dostluk fakir hayatlar ama mutluluk işlenmiş çok iyi

Cevap Yaz

kartalserkan1903

21 Haziran 2009 20:55

gerçekten dram ve komedi bir arada müthiş bir film tavsiye edrim

Cevap Yaz

ceyhun_mr

10 Nisan 2009 22:12

bence genel olarak güzel bir film.Belki de nedeni, çok sıcak olması.Özellikle de başroldeki ''Turgut'' karakteri çok güzel yazılmış.Ve bu rolü oynayan oyuncu da hakkını vermiş.Elbette eski filmlere benzeyen yönleri var.Mesela babanın çocuğu ile olan muhabbeti bi yönü ile ''hayat güzeldir'' filmindeki baba-oğul muhabbetine benziyor vs.. Ama filmin senaryosunda aksaklıklar da var.Mükemmel değil ama sade ve sıcak bir film.Belki o anki durumunuza göre ağlatabilirde dikkatt!!

Cevap Yaz

raskolnikov19@hotmai

16 Mart 2009 00:58

bence izlenmesi gereken bir film değil.konu iyi ama inanın tam bir yeşil çam filmi olmuş.yeşil çamı kötülemek değil amacım.ama yinede eski tarzda yapılmıi.emekleyen sinema dönemini hatırlatıyor bana. artık insanlar mendillerini alarak ekranın başına geçmiyorlar. o dönem bitti..müzik haricinde herşey kötü olmuş.senaryo da kıyıda köşede kalmış ve sırıtan yan temalar var.ve işlenmemiş.işlenmeliydi.işlenmiyorsada hiç girilmemeliydi o konulara.öğretmenin şehit kocasını sürekli baba rolündeki adama benzetmesi çok saçmaydı.kısacası iyi bir film değil vede şunu söylemeliyim ki finale dikkat edin çocuğun babasına son kez baktığı an resim donuyor ve filmin adı yazıyor.maalesef çok yavan bir final. bir şey anlatılamamış...

Cevap Yaz

hilal1129

19 Ocak 2009 20:52

filmin geneli güzel fakat sonu bana çok yavan geldi...

 

Cevap Yaz
Yandex.Metrica