Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Akrep Mustafa

Akrep Mustafa

8,50

(10 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 13 Dk Macera Macera


MGUNAY

18 Ocak 2016 11:10

Filmde gene senaryo hatası var. Murat doktor ararken kadın düşkünü Akrep Mustafa'yı evdeki kadın Mine Sun'la başbaşa bırakıyor. Bu kurda kuzuyu emanet etmek gibi birşey olmalı. Bu hata dışında filmin gidişatı iyi.

Cevap Yaz

Göztepe

24 Nisan 2013 23:18

Çok güzel bir film heleki Erol Taş'a Akrep Mustafa rolüne hayran kaldım. Loverman arkadaş film için siyah beyaz oluşu tek kusur demiş ama filmin siyah beyaz oluşu kusur sayılmaz. Siyah beyaz filmlerin ayrı bir özelliği vardır güzelliği vardır. Birçok konuda hemfikir olduğum Loverman'a ilk defa bu konuda malesef katılmıyorum. Ama filmin bazı kısımlarında kararıklık vardı tek kusur bence o. Erol Taş'ın yanına giren komser Tugay Toksöz ile çoğu sahne didişme ve kavgaları apayrı bir güzellik katmış filme !

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

4 Mayıs 2012 23:17

Öncelikle bu filminde yönetmeni Semih EVİN'E ait anektod'ta olsa bilgilendirdiği için evvel de yorum yapan kişiyi kutlarım.. Film her ne kadar Erol TAŞ filmi olarak lanse edilirse edilsin.. Bence Tugay TOKSÖZ Oyun faktörünü es geçmemek gerekir. Macera filmi sevenlere memnun eder diye de düşünüyorum..

Cevap Yaz

sharapnell

4 Mayıs 2012 05:20

diğer türdaşlarından biraz daha farklı bir polisiye film. erol taş'ın oyunculuğu ve senaryo başarılı. bursa'da çekilen bu filmin karlı havada yapılan dış mekan çekimlerinin çok zor geçtiğini sanıyorum.

bu arada neden 1972 yılı ve hala siyah-beyaz film diyenler için; roket film 1958 yılında semih evin tarafından kuruldu. bu film şirketinden çıkan tüm filmler (dişi tarzan hariç, onda bir başka film şirketiye daha çalışılmıştır.) siyah beyaz çekilmiş. akrep mustafa da roket film'in yapımcılığını üstlendiği son filmdir.

Cevap Yaz

ErRü

28 Mayıs 2011 23:08

Öncelikle güzel bir polisiye.Erol Taşın oyunculuğu ve senaryonun güzelliği izlemeyi daha da zevkli hale getiriyor.Hala izlemediyseniz şiddetle tavsiye ediyorum.

 

Saygılarımla. 

Cevap Yaz

Loverman

1 Şubat 2011 02:11

herşey güzel tek kötü yönü siyah beyaz oluşu. erol taş her zamanki gibi çok başarılı oynamış. adından belli film onun üzerine kurulu. mutlaka izleyin.

Cevap Yaz

Alın yazısı

29 Aralık 2010 17:27

Eli Silahlı bir katil , Haraç, Siah ,Soygun, ve Cinayet gibi yasadışı işler yaparak bu alemde bir isim edinmiş birisi Olan ''Akrep Mustafa'' ( Erol Taş )Bir Soygun İşinde kendi adamlarına bu voliyi yedirmemek için onları öldürmek zorundadır.Tüm Delilleri yok etmek isterken öldürmek istediği bir adamı yaralı olarak kurtulur. ve Polis Sorgusunda Komser'e  Akrep Mustafa İsmini verir. ve Tüm Teşkilat bu İsmi Arar. Kısa Süre Sonra  Bulurlar. Akrep Tüm Suçlamaları Red Eder. O soygun dan sonra tüm paraları Şehir Dışında bir yere Saklamıştır. Ben Yapmadım der. Ancak  Sinsi Komserin Aklında Güzel bir Plan Vardır. O gece Nezarathanede Akrepten Önce Polis Şefi Murat (Tugay Toksöz) Suçlu rolünü Alır. ve Akrebin Suçunu İtiraf Etmesi İçin bu oyunu Başlatır. Güzel Akıcı Bir Erol Taş & Tugay Toksöz Filmidir... Kadın Oyuncu Mine Sun'un Kısa bir rolü vardır.

Cevap Yaz

nostaljiadami

4 Kasım 2007 21:06

1974 yilinda cekilen"Olum Yolcusu" adli filmin orijinali. Cok iyi bir film.

Cevap Yaz

ALİ KAPTAN

16 Ekim 2005 12:47

Bu filmde erol taş soygun yapıyor ve hapisten kaçıyor.mütiş bir film.

Cevap Yaz

ali yetkin

25 Mayıs 2005 10:47

bu film seyrettiğim en güzel EROL TAŞ filmi.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica