Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Adaletin Bu Mu DünyaCerenSelim

21 Ekim 2018 16:43

Film oldukça sade ve durağan. Selda Bağcan şarkıları efsane. Ancak senaryo vasat. Bir de bana Sezen Aksu'nun Minik Serçe filmini hatırlattı.

Cevap Yaz

Göztepe

20 Eylül 2018 21:20

Selda Bağcan'ın şarkıları dışında vasat bir film filmde çoğu sahne birbirine tutarsız. Selda Bağcan'la, Önder Somer uyumsuz çünkü Bağcan, Somer'e göre fiziki ve yüz güzelliği olarak çok yetersiz. Filmi nerden tutarsan tut elde kalıyor hem oyuncu azlığıda var ses sanatçısı olan Selda Bağcan maalesef oyunculuğuda vasat. Oynadığı sahnelerin birçoğunda onun tek başında oynadığını varsayarsak film bu bakımdanda sınıfta kalıyor. Rahmetli Yılmaz Duru gibi bir duayen bu kadar kötü bir film nasıl çekmiş hayret.

Cevap Yaz

performer

6 Eylül 2018 22:12

filmin kimine göre iyi kimine göre kötü olmasının nedenleri var. 2010 yılında yaptığım yorumda filme 8 puan vermişim ama 8 yıl sonra aynı şeyleri düşünmediğimi farkettim. filmin iyi olması öncelikle selda bağcan'ın muhteşem sesinden fonda çalan müziklerin etkisi, jeyan mahfi tözüm'ün dublajı vede ses mühendisi ile dublaj sanatçılarının üstün gayreti ile ortaya güzel bir film çıkarmaya çalışmışlar yani sette çekilmiş pek başarılı olduğunu düşünmediğim çekimleri stüdyoda iyileştirmişler. filmin kötü olmasının nedeni ise filmde selda bağcan adeta yalnız bırakılmış gibi, yani o dönem yeşilçam'da vede tiyatro'da muhteşem aktörler o dönemin filmlerinde oynarlarken bu filmde yoklar. bunda yapımcının düşük bütçeli film çekme düşüncesi veya yılmaz duru'nun tercihi etkili olmuş olabilir. bence daha iyi bir film olabilirdi ama yinede baştan sona sıkılmadan izlenen yalın bir film. 2010 da izlediğimde 8 puan vermiş olsamda bugün kararsız kaldığım bir durumdayım bu yüzden filme puan vermek istemiyorum ama eskiden verdiğim 8 puanı da değiştirmek istemiyorum o dönem verdiğim puan otomatikman bugün yaptığım yorum yanında da göründüğünden değiştirmiyorum.

Cevap Yaz

YesilcamFanatizm

10 Mayıs 2018 14:24

Dün Gece izledim ve Bence çok güzel bir Filmidi. Selda Bağcan Çemberimde Gül Oya, Yalan Dünya, ve Adaletin Bu Mu Dünya Türküleri çok güzeldi. Önder Somer bu Filmde iyi kalpliydi ve kötü Rol Adam oynamıyordu. Gerçektende çok güzel bir Filmdi niye bu kadar kişi Filmi kötülemiş anlamış değilim? Selda sevdiği Adama kavuşmak için tüm engelleri aşar ama maalesef uzun zaman Saadet’leri sürmedi...

Cevap Yaz

MGUNAY

16 Aralık 2015 16:07

Yılmaz Duru'nun yönetmen koltuğunda çıkartdığı en kötü film budur.

Cevap Yaz

kemre_emre_76@hotmai

4 Mayıs 2011 13:17

Filmin çoğu yerini anlayamadım. Film konusu güzel ama film iyi yapamamışlar.

Cevap Yaz

ramazanates

3 Temmuz 2010 18:09

Filmi izledim çok çok kötüydü.Selda Bağcan ı o kadar sevmeme rağmen bide..Müziğine diyecek yok ama..

Cevap Yaz

MGUNAY

17 Haziran 2010 11:49

Selda Bağcan'ın müzikleri için izlenebilir onun dışında filmde hiç bir şey yok ne yazık ki.

Cevap Yaz

B a r b a r o S

13 Haziran 2010 17:45

orta ayarda bir film çok iddaalı değil ama hiç oyunculuk deneyimi olmayan Selda BAĞCAN gayet iyiydi...

Cevap Yaz

performer

1 Ocak 2010 23:33

güzel bir film. "sevmek zamanı" havalarında gezen bir film. tabiki onun kadar başarılı olamaz. selda bağcan'ın müzisyenliğine hayranız fakat oyunculukta pek başarılı değil. selda bağcan bazı sahnelerde istemeden gülmüş gibi geldi bana.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica