Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Acılar PaylaşılmazGöztepe

14 Nisan 2019 22:07

Tekdüze olsada beğenip seyrettiğim bir film konu olarakta benden önce yorum yapan arkadaşların değindiği gibi bir babanın başına gelebilecek en kötü olaylardan biri. Boşanan yıllardır çoluğunu çocuğunu arayıp sormayan anne babalarada göndermede bulunan güzel bir film.

Cevap Yaz

MGUNAY

8 Eylül 2018 20:29

Avukat Erdoğan birgün mektup alır. 14 yıldır görmediği oğlundandır mektup. Seni ziyarete geleceğim baba yazar mektupda. Erdoğan çok mutludur bebeklikten bu yana oğlunu hiç görmemiştir. Hayallerinde aslan gibi bir delikanlı canlanır gözünde kapıyı açarki küpeli bir zırzıpçı bir evlat gözünde belirir biraz hayal kırıklığına uğrar Erdoğan konuşdukça oğluna yakın olmaya çalışçıkta hep ukala cevaplar alır. Sorun aslında bunlar da değildir. En büyük yıkımı oğlunu başka bir oğlanla yatakta yakalamakta bulur. Tekme tokatla döver oğlunu annesini aratıp nasıl yetiştirdin bu puştu olur. Ama bu çocuğun bu hale gelmesinin nedenini sanırım kendindede arar. Kadir İnanır hayatında hiç baba olmadığı halde ekrana bir babanın duygularını iyi yansıtmış film biraz ağır işlenmesine rağmen izlenmesi gerekir.

Cevap Yaz

MGUNAY

15 Aralık 2015 13:45

Bir babanın başına gelebilecek en kötü olaylardan biridir sanırım filmdeki olay. Basılma sahnesi çok gerçekci işlenmiş.

Cevap Yaz

erakman

2 Ocak 2014 13:20

Hakikaten zor bir konu ve eminim ki tekdir.Kadir İnanır gerçekten de çok iyi oynamış.İnsanların özgür yaşamaları gerektiğine dikkat çeken aykırı bir film.Babanın oğlunu başka bir erkekle basma sahnesi ise çarpıcı.

Cevap Yaz

beyzacetin

25 Haziran 2013 13:37

Oldukça cesur bir konu. İlginç, farklı ve kesinlikle izlenmeye deger bir film. Eşcinsel Sinan ve babasının dramı anlatılıyor. Ama keske oyuncu secimi iyi olsaydı. Kadir İnanır ın yanında bu kadar sönük performanslar olması cok kötü.

Cevap Yaz

Kleberson

17 Ocak 2013 11:13

en sevdigim filmlerdendir filmin sonu babasinin oglunu aglayarak o sekil kabullenip bir bakimada kendini suclayip sonrada ogluna sarilarak biter...

Cevap Yaz

performer

23 Nisan 2009 11:28

yeşilçam'da pek konu edilmemiş bir hikaye, senaryo harika, yalnız filmin başında kadir inanır'ın avukatlığı filmin ana konusuymuş gibi göründü, sonra oğlu ile olan mücadelesi seyirciyi şaşırttı. oyuncuların (kadir inanır hariç) zayıflığı filmde tempo düşüklüğü yapmış, lakin yinede izlenmeyi hak eden bir film.

Cevap Yaz

B a r b a r o S

28 Kasım 2008 21:55

Hiç alışılagelmedik bir Kadir İNANIR filmi. Mükemmel bir film...

Cevap Yaz

cansu.demir24

1 Ağustos 2007 11:01

Kadir İnanır ın oglu sevgisiz büyümüş sorunlu bir genç. Eşcinsel egilimleri oldugunu filmin basından itibaren anlıyoruz ancak Kadir İnanır bunu filmin sonunda ögrenebiliyor. Karamsar bir dram, güzel film...

Cevap Yaz

Emre Altuggg

3 Şubat 2006 00:16

cpk güzel bir film

Cevap Yaz
Yandex.Metrica