Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bayi Toplantısı

Bayi Toplantısı
21 Şubat 2020 1 Saat 50 Dk Komedi

Yönetmen: Bedran Güzel

Ülke: türkiye

Oyuncular: Deniz Şen Hamzaoğlu, İbrahim Büyükak, Doğu Demirkol, Onur Buldu, Safa Sarı, Hakan Salınmış, Çağla Demir, Sacide Taşaner, Büşra Pekin, Müfit Kayacan, Sacide Taşaner

Konusu : Bayi Toplantısı, mecburen katıldıkları bayi toplantısında kendilerini birbirinden eğlenceli maceraların içinde bulan üç beyaz eşya satıcısının hikayesini konu ediyor.

Ağır Romantik

Ağır Romantik
14 Şubat 2020 1 Saat 40 Dk Duygusal, Komedi

Yönetmen: Deniz Denizciler

Ülke: türkiye

Oyuncular: Arif Selçuk, Onur Tuna, Tuvana Türkay, Burak Akbaş, Funda Dönmez, Durul Bazan, Altan Erkekli, Sermiyan Midyat, Servet Pandur, Gazanfer Ündüz, Semra Dinçer, Ali Rıza Tanyeli, İsmail Nadir Bilgili

Konusu : Aslı, sanata düşkün bir anne ve profesör bir babanın, konservatuvarda okuyan genç kızıdır. Bir gün Beyoğlu’nda yürürken, kapkaççının gazabına uğrar ve çantası çalınır. Korku ve panik içindeki Aslı’ya, hayatın akışı içinde büyük aşkı olacak Kerem yardım eder ve hemen çantasını bularak ona teslim eder. Bu zorunlu tanışmadan sonra Aslı ve Kerem görüşmeye başlar ve evliliğe kadar giden romantik bir ilişkiye başlar. Kerem, Aslı’nın hiç alışık olmadığı ve bilmediği bir dünyadan gelmesine rağmen kendini büyük şirketlere danışmanlık yapan finans uzmanı olarak tanıtır. Kerem’in babası, İstanbul’un en büyük kapkaç çetesinin başındadır. Aslı’nın dayısı olan emniyet müdürünün en büyük takibi ise bu kapkaç çetesini çökertmek üzerine kuruludur.

The Gentlemen

The Gentlemen
14 Şubat 2020 1 Saat 53 Dk Aksiyon, Polisiye

Yönetmen: Guy Ritchie

Ülke: ABD

Oyuncular: Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Michelle Dockery, Jeremy Strong, Colin Farrell, Hugh Grant, Henry Golding, Jason Wong, Russell Balogh, Eliot Sumner, Christopher Evangelou, Eddie Marsan

Konusu : Filmde Matthew McConaughey ot imparatorluğu kurmuş ancak artık emekli olmak isteyen bir iş adamına hayat veriyor. Hikayedeki diğer karakterler ise McConaughey’in düzenine ya burnunu sokuyor ya da yardımcı oluyor. Son olarak Will Smith’i Aladdin’i izleyici ile buluşturan ve şu sıralarda Cash Truck isimli yeni bir yapım ile ilgilenen Guy Ritchie’nin merak uyandıran filmi The Gentlemen oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Michelle Dockery McConaughey’in eşini, Henry Golding Vietnamlı bir gangsteri, Hugh Grant McConaughey’in gizlice fotoğraflarını çeken ve ona şantaj yapmaya çalışan bir fotoğrafçıyı ve Colin Farrell da karma dövüş sanatları dövüşçülerini eğiten Coach adında bir adamı oynuyor. Grant ve Michelle Dockery gibi isimlerin yer aldığı The Gentlemen; Londra’da uyuşturucu satıcılığı yapan Amerika asıllı Mickey Pearson'ın, artık emekli olmak istemesini konu alıyor. Ancak Pearson'ın barodan çıkabilmek için öncelikle yüklü miktarda nakite ihtiyacı vardır. Bu durum onu komploların, entrikaların, rüşvetlerin ve şantajların tam da ortasına düşürecektir.

Masallardan Geriye Kalan

Masallardan Geriye Kalan
14 Şubat 2020 1 Saat 38 Dk Dram, Duygusal, Psikolojik

Yönetmen: Mustafa Uğur Yağcıoğlu

Oyuncular: Tuba Ünsal, Özgür Çevik, İlayda Akdoğan

Konusu : Masallardan Geriye Kalan, üniversitede doçent olan bir adam ile yüksek lisans öğrencisi bir kız arasında yaşanan aşkı konu ediyor. Evren ve Hece arasında beklenmedik bir zamanda, hızla gelişen aşkı konu edinen filmde, aşkın karşı taraftan çok kişinin kendisiyle ilgili olduğu gözler önüne seriliyor. Yönetmenliğini ve senarsitliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu'nun üstlendiği filmin başrollerinde Özgür Çevik, İlayda Akdoğan ve Tuba Ünsal yer alıyor.

Yeni Baştan

Yeni Baştan
14 Şubat 2020 2 Saat0 Dk

Yönetmen: Nicolas Bedos

Oyuncular: Daniel Auteuil, Guillaume Canet, Doria Tillier

Konusu : Fransız yapımı dram komedi Yeni Baştan, hayatının en unutulmaz zaman dilimine geri dönme şansı bulan bir adamın hikayesini konu alıyor. Victor, artık yaşlılık dönemlerini yaşayan ve hayatında büyük hayal kırıklıkları bulunan bir adamdır. Her insan gibi geçmişinde değiştirmek veya düzeltmek isteyeceği anlar, durumlar olan bir adam. Victor’un hayatı, günün birinde Antoine adında bir girişimci ile tanışmasıyla bambaşka bir hal alır. Antoine, Victor’a hayatının istediği bir dönemine geri dönme fırsatından bahseder. Victor tabi ki bu heyecan verici çok özel fırsatı değerlendirmek ister ve teklifi kabul eder. Geri dönmek istediği dönem, hayatının en güzel dönemi olarak adlandırdığı, bundan tam olarak 40 yıl önce hayatının aşkı ile tanıştığı gündür. Victor o güne geri dönmeye hazırdır ancak karşısına çıkacaklara karşı hazırlıksızdır.

Yandex.Metrica