Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


Jadson

6 Haziran 2011 02:09

Türkiyenin kıymetini bilemediği ender donanımlı tiyatro sanatçılarından birisi olduğu kanaatindeyim Sayın Yıldızın. Sanatın ve sanatçının ''ucube ve müsvette'' diye nitelendirildiği bir ülkede doğal sonuç gibi görülsede bu durum, aslında camiamızın ayıbıdır Fatih Yıldız'ın ülke çapında tanınmaması ve hak ettiği yerde olmaması..

Cevap Yaz

dogann

27 Eylül 2009 00:47

Televizyon dizilerinde hep asık yüzlü,sert adam rollerinde izlediğimiz bu sanatçıyı, Türkmax'taki citkomda seyredince, hayranlığım bir kez daha arttı. Müthiş bir komedi oyuncusu olduğunu da görüyorsunuz aynı zamanda. Kendisini tiyatro sahnesinde, sergilediği kabare gösterisinde de izledim ve gerçekten de kahkahalar atarak ve ayakta alkışlayarak kutlamak istedim bu değerli oyuncuyu.Bir yandan sizi yere düşecek kadar güldürüyor, bir yandan da biraz sonra müzik ve şarkılar eşliğinde seslendirdiği şiirleriyle olduğunuz yere çivi gibi çakıyor adeta, müthiş bir ses..müthiş bir yorum. Böyle sanatçılarımız iyi ki var diyorum. Saygılarımla..

 

Cevap Yaz

berrakuzun

23 Ağustos 2008 13:26

Sinematürk'teki bilgilerine bakınca, böyle bir sanatçının nasıl olur da medyadan bu kadar uzak durduğunu ve adeta kendisini saklar gibi davrandığını anlamak güç..ve fakat kendisine bu merakımla ilgili bir mesaj atınca büyük bir incelik yapıp cevaplamış ve diyor ki; o tür reklamlara ihtiyaç duymuyormuş ve uzun yıllar yurtdışında olduğu için de TV dünyasından uzak kalmış.Neyse ki artık buralarda ve onu tekrar zevkle izlemeye başladık.Umarım yakında yeniden senaryolar yazıp o tür bir keyfi de bize yaşatır. Daveti üzerine gidip izlediğim kabare gösterisi ise tek kelimeyle müthişti. Bu denli başarılı bir komedyen izlemedim ben..ve biraz sonra da canlı müzik eşliğinde seslendirdiği kendi şiirleri var ki, o ses tonu ve okuyuşu sizi büyülüyor adeta.İyi ki böyle sanatçılarımız var..

Cevap Yaz

egegiray

21 Haziran 2008 15:47

Sizi beğeniyle severek izliyorum.Oyuncu kimliğiniz yanında yazar kimliğinizi yeni öğrendim.Oyuncu mu ?Yazar mı? derseniz,ben oyunculuğunuzu tercih ederim,çünkü bu sayede sizi ekranlarda görebiliyoruz.Oynadığınız rollerin hepsinde bir kişilik,kimlik olduğunu düşünüyorum ve bunun senaryo değil oyunculuk gücünden kaynaklandığına inanıyorum.Ekranlarda sizi hep ciddi görüyoruz,bir komedi filminde oynasanız ne güzel olurdu..Saygılar

 

Cevap Yaz

gunesmeltem

21 Haziran 2008 15:13

Merhaba

İyi yazmanın iyi bir okur olmaktan geçtiğine inananlardanım.Sizin iyi bir _okur_ yazar olmanızın yanına sıradışılığı da eklemek gerekiyor.Öyle olmak için değil,hayatı bu yanıyla görmek için pek çok şeyi tepmiş olmanız bu sıradışılığı yaratıyor.Pek çok şeyin dışında durmanızın nedeni bu mu acaba?Lütfen daha çok projede ve ekranlarda sizi görelim.Sevgiyle...

Cevap Yaz

feryal34

5 Haziran 2008 21:48

Sevgili Fatih Hocam, neden artık yazmıyorsunuz? Siz oyunculuktaki ustalığınızın yanısıra, nice genç senaristin bugün profesyonel birer yazar olmasını sağlamış birisiniz ve belki genç arkadaşların pek çoğunun bilmediği birşey var ki, bir zamanlar raitingi düşen hangi dizi varsa size gelirlerdi ve birkaç bölümde en yukarılara taşırdınız. Uzun süre yurtdışında yaşadığınızı duymuştum ama son zamanlarda TV Dizilerinde izliyorum sizi ve ne iyi ki döndünüz. Umarım sizin tekrar o mükemmel kaleminizle senarist olarak da imza atacağınız projeleri de izleriz. Sevgiler Saygılar hocam. 

Cevap Yaz

erkan_2236

17 Temmuz 2007 09:23

Normal bi oyuncu...

Cevap Yaz

guness

13 Nisan 2007 12:05

Sizi büyük bir beğeniyle takip ediyorum dizilerinizi tiyatronuzu.._Hanımlar-Beyler_son zamanlarda hep avukat rolüyle karşımıza çıkıyosunuz avukatlık rolü yapıştı mı acaba size(çok yakışıyo o ayrı)televizyonda da komedi rollerinde görmeyi çok isteriz ilgili makamlara duyurulur sevgiyle kalın efendim..

Cevap Yaz

gumus&yıidiz61

27 Kasım 2006 23:26

Selam Dizideki rolünüzü çok beğeniyorum. Daha farklı yerlerde görmek isteriz. Başarılar dilerim. Kuzeninin Oğlu Ali Kemal Kocaeli

Cevap Yaz

Yildiz246

7 Ekim 2006 14:44

Sevgili Hocam, sizi son haftalarda \"En Son Babalar Duyar\" dizisinde izliyorum..Yine müthişsiniz,yine çok etkileyici bir yorumla ekrana geliyorsunuz..kutluyorum..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica