Adnan Karabacak

Doğum Tarihi 15 Nisan 1963
Doğum Yeri İstanbul
Eğitim Durumu Ortaokul

Oyuncu (23)

Son Yorumlar (8)

yeşilçam1987 27 Mart 2018 19:24:13

adnan abicim benim çalıştığım yere geldi.yemek yiyip çay içip sohbet ettik.eski günleri çok özlüyor..o da yeşilçam düşmanlığından nasibini alanlardan bence..emrahla çektiği sefiller filminde iyiydi.uzun ve sağlıklı ömürler dilerim kendisine..

mansurx avatar mansurx 29 Ekim 2016 02:09:39

7

Adnan karabacak daha çok kemal sunal filmlerindeki rolleriyle hatırlanır umudumuz şaban ve bekçiler kralı filmlerinde fena değildi yaz aylarında aydının kuş adası ilçesinde esnaflık yapıyormuş yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz allah uzun ömürler versin.

Göztepe avatar Göztepe 28 Nisan 2016 12:46:43

10

Yıllardır acaba sağmıdır hayattamıdır diye merak ettiğim bir yesilcam emekçisiydi taaki sosyal medyayı etkin olarak kullanana kadar.Arada facebook'tan ve telefonla konuşuruz son halini çok değişmiş görsemde.Son derece mütevazı ve iyi bir sanatçı yesi lcam serüvenine gelirsek çocuk oyuncu olarak girdiği sinemada belirli bir dönemden sonra kopsada başarılı sayılabilir. Değişik yüz mimikleri simasıyla özellikle Kemal Sunal lı filmlerinde renk katmıstır. Yaz aylarında Aydın'ın Kuşadası ilçesinde yaşar ve esnaflık yapar yesilcam emekcisi değerli Adnan abimize uzun ömürler diliyorum.

Yandex.Metrica