Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Keiko Belir Yarar (Keiko Belir Yarar)

Keiko Belir Yarar

Doğum Yeri : Tokyo

Doğum Tarihi : 16 Ocak 1977

Eğitim : Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü

Ajans : Gaye Sökmen Ajans

Resimlerbasakothan

27 Ekim 2008 20:45

gerek tiyatroda gerek televizyonda gerekse sinemada oynadığı rollerde yeteneğini, güzelliği ve zerafeti ile birleştirir oyuna ruh katar... böyle bir güzellik, yetenek ve tevazuya aynı anda sahip olmak herkese nasip olmaz. tek kelimeyle süpersin!!! 

 

Cevap Yaz

copollaford

16 Mayıs 2008 13:02

televizyonda her gördüğümde beni ekran başına kitleyen bir insanda bu kadar çok özellik bir arada olur mu dedirten güzel yetenekli büyülü oyuncu

Cevap Yaz

burcum34

26 Nisan 2008 23:54

TEK KELİMEYLE SÜPERSİNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oyunculugunda cok basarılısın bu basarılarının herzaman olmasını dılıyorum.bu arada oyunculuk kadar cok da güzelsnn muhtesem oyunculugun varrr tek kelimeeee!!!!!!!!!

Cevap Yaz

denizny

14 Nisan 2008 19:05

ankara devlet tiyatrosu sanatcisi. hamlette ophelia rolunu basariyla canlandirmisti istanbul tiyatro festivalinde. arada sirada da kendisini dizilerde degisik rollerde goruyorum. birbirinden cok farkli karakterleri cok iyi oynuyor. cok basarli bi oyuncu. tebrik ediyorum.

Cevap Yaz

f_ebru_b

12 Nisan 2008 23:10

çok muhteşem bi oyunculuğu yok bence.limon ağacında fena sayılmaz

Cevap Yaz

sarees

23 Nisan 2007 17:45

dünyalar tatlısı, biricik, şöhrette ayşin rolüyle tanıdığımız, tokyo'da doğmuş, dizilerde ve oyunculuk kariyerinde daha iyi yerlerde olmayı hak eden, güzel mi güzel tatlı mı tatlı genç bir yıldız o bizim kalbimizde.. garson boydan! :)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica