Kıvanç Tatlıtuğ

Gerçek Adı Kıvanç Tatlıtuğ
Namı Behlül, Halil, Mehmet
Doğum Tarihi 27 Ekim 1983
Doğum Yeri Adana
Eğitim Durumu Lise
Ajans Gaye Sökmen Ajans

Biyografisi

27 Ekim 1983 tarihinde Adana'da Edirneli bir anne ile Boşnak kökenli Adanalı bir babadan dünyaya geldi. 2002 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyu rmuştur.

Oyuncu (18)

Son Yorumlar (59)

Mustaaa 25 Aralık 2017 01:22:28

Son yaptığı işlerde kendini aştı. Tebrikler!

mansurx avatar mansurx 07 Kasım 2016 22:04:25

7

Kıvanç tatlıtuğ yakışıklı,yetenekli iyi bir oyuncu aşk-ı memnu ve kuzey güney dizilerinde ve kelebeğin rüyası filminde iyi performans gösterdi kleberson adlı arkadaşın yorumuna katılmıyorum bir oyuncunun başarısız olması kendisi kadar yönetmeninde et kisinde hatta tamamen yönetmenlerle başarılı olan oyuncular var nuri bilge ceylan ve zeki demirkubuz filmlerindeki oyuncuları birde başka projelerde bakın aradaki farkı hemen görürsünüz yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz özellikle umarım sanat filmlerinde görürüz kelebeğin rüyası filminde bu tarz filmlerde de oynayabileceğini gösterdi başarılar dilerim.

Kleberson avatar Kleberson 05 Kasım 2016 16:04:00

5

zaman zaman iyi zaman zamanda pek basarili bulmuyorum degisik, projeye göremidir nedir aski memnu adli dizide cok basarili bulurdum kuzey ve güneydede cok iyiydi gerci izlemedim o diziyi ama basarili oldugu fragmanlardan belliydi,ama kurt seyide hic oyunculugunu begenmedim.

Yandex.Metrica