Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


Halil Güneşli

23 Ağustos 2008 16:49

duruş itibariyle oyuncu olduğunu ispatlamıştır

Cevap Yaz

emre84

23 Temmuz 2007 06:49

İyi bir oyuncu

Cevap Yaz

nacarkiz

22 Mart 2007 18:46

ADANA DEVLET TİYATROSU DEYİNCE AKLA GELEN İLK İSİMLERDEN BİRİDİR. BÜTÜN OYUNLARINDA OYUNCULUĞU İLE İZLEYENLERİ KESİNLİKLE ETKİLEYEBİLMEKTEDİR. BİR ANARŞİSTİN KAZA SONUCU ÖLÜMÜ OYUNU BİTTİĞİNDE SALONU İNLETEN ALKIŞLAR HERŞEYİ ANLATIYORDU SANIRIM.

Cevap Yaz

ares17

17 Şubat 2007 18:26

bir anarşistin kaza sonucu ölümü adlı oyunda canlandırdığı deli karakteriyle inanılmaz bir performans gösteren ve daha önceki oyunlarını izlemediğim için pişmanlık duyduğum muhteşem bir oyuncudur kendisi...bütün dizilerini takip ediyorum yolun açık olsun savaş

Cevap Yaz

Kerime

23 Eylül 2006 18:41

Saygi deger Savascigim. Yeni dizi \"Gulpare\" nin 1. ve 2. bolumunu izledim ve cok, cok begendim. Biliyormusun, taaaaaa burada, yani Avusturalyada senin rol aldigin dizileri izleyen binlerce Turk hayranin var. Hatta esleri Turk olan yabancilar bile \"Gulpare\" dizisine tutuldular ve bi sonraki bolumu heyacanla bekliyorlar. Gecmisde rol aldigin \"Haziran Gecesi\" ve \"Eylul\" dizilerde buraladan binlerce seyirci tarafinda izlendi. \"Gulpare\' dizisinin yillarca surmesini umut ediyour cunku belliki cok kaliteli bi film. Basarili bi oyuncusunz, tebrik ederiz ve basariyin devamini dileriz. Ben Kerime (Melbouorne - Australia)

Cevap Yaz

sina

1 Eylül 2006 18:16

savaş özdemiri özellikle tiyatro sevenler çok iyi bilir.gerçekten iyi bir oyuncudur.bütün oyunlarını adanada severek seyreden bir hayranıyım.dizilerdede artık görebiliyoruz.kendisine sanat hayatında başarılar diliyorum.

Cevap Yaz

oliwer

20 Ağustos 2006 18:45

savaş özdemir benim Türkiye2de sevdiğim ilk oyuncudur. \"Bir anarşstin kaza sonucu ölümü\" oyununda ona hayran kaldım ve oyuncu olma tutkum iki katına yükseldi. yeni bir yüz HARİKA

Cevap Yaz

elmas_

7 Temmuz 2006 19:47

Sayın, Savaş Özdemir Adana Devlet Tiyatrosunun saygıdeğer oyuncularından biridir.Sahne üzerindeki performansını görüpte etkilenmemek mümkün değil.Adı ve oyunculuğu devlet tiyatrosunun oyunlarını takip edenler tarafından çok iyi bilinir.Tek kelimeyle muhteşem bir oyuncu.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica