Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Tülin Özen

Tülin Özen

Doğum Yeri : Artvin

Doğum Tarihi : 24 Aralık 1979

Eğitim : İTÜ Elektrik Mühendisliği -Yeditepe Üniversitesi Tiyatro

Ajans : Sihirli Anahtar

Hakkında : Annesi ve babası mühendis ve bir kız kardeşi olan Tülin Özen, İzmir Bornovada yaşamaktaydı. Lise hayatında tiyatro ile tanışmış ve çeşitli çocuk oyunlarında yer almış. Lisedeyken fiziği ve kimyası iyi olduğu için İTÜ Elektrik mühendisliğini gitmiş. 3.sınıftayken Yeditepe Üniversitesi'nin konservatuar sınavlarına girmiş ve kazanmış ailesine kazandığını söyleyip okulunu 3. sınıfta bırakmış ve yeditepe üniversitesi'nde eğitimine devam etmiştir.Sinemaagresif

3 Şubat 2017 13:17

Çok başarılı çok yetenekli ve bir o kadar da güzel bir oyuncu ablamız. Bizim yenge , Muhteşem yüzyıl kösem, Süt, Bal ,Beyaz gelincik ,Kapalıçarşı gibi dizi filmlerde ki performansıyla hayranlık uyandıran çok yetenekli bir oyuncudur. Rol aldığı bütün dizi filmlerde farklı ve ayrı bir ışığı var. Şu anda yayın hayatına internet üzerinden başlayan Masum dizisinde rol alıyor. Diziyi henüz izlemedim ama eminim oraya da renk katmıştır ışığıyla. Dramada da komedide de çok başarılı. Umarım sanat hayatı uzun ömürlü olur. Dizi filmlerde hep görmek istediğim bir oyuncu. Kendisine sevgiler.

Cevap Yaz

sinemaadamı

10 Ekim 2016 11:03

iyi bir oyuncu.

Cevap Yaz

mansurx

6 Ekim 2016 01:40

Tülin özen yetenekli,güzel iyi bir oyuncu her türlü rolde oynayabiliyor ve hem dram hemde komedi performansı iyi nuri bilge ceylan ve zeki demirkubuz filminde çok görmek isterim meleğin düşüşü,vicdan filmleri beyaz gelincik ve üsküdara giderken dizilerinde iyi performans gösterdi özellikle üsküdara giderken dizisinde ödüllük bir komedi performansı vardı yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz başarılar dilerim.

Cevap Yaz

gururalp

28 Eylül 2013 00:33

iyi oyuncu

Cevap Yaz

anelka39

23 Ağustos 2012 15:25

güzel ve yetenekli bir oyuncu

Cevap Yaz

porssuk

26 Temmuz 2012 23:50

Son derece doğal bir oyuncu, iyinin de iyisi. Komedide nasıl bir performans sergiler diye düşünüyordum Üsküdar'a Giderken'deki şahane oyunculuğuyla buna cevap verdi. Mesleğine olan tutkusunu ise Süt'ün ilk sahnesinin çekiminden anlayabiliriz. Ayaklarından ağaca asılan bir kadının ağzından yılan çıkar, bu yılan gerçek bir yılandır. Maket yılanlar istenen etkiyi yaratmayınca ve özel efekt imkanı olmayınca Semih Kaplanoğlu bu sahneyi iptal etmeyi düşünmüş ancak Tülin Özen "Şu küçük su yılanını ağzıma koyarım" diyerek sahnenin çekilmesini istemiş.

Cevap Yaz

secotaselyan

8 Ekim 2011 20:35

çok doğal ve duru bir oyunculuğunun olduğunu düşünüyorum

Cevap Yaz

muharremgsgs91

29 Haziran 2011 19:42

çok başarılı ve güzel bir oyuncu,yüz mimiklerini olağanüstü kullanan çok ekrana yakışan biri ama onu fimlerde etkili rollerde görmeyi çok isterim,hayranım sana :)

Cevap Yaz

mkurtsen

15 Mayıs 2009 21:32

TÜLİN GERÇEKTEN ÇOK İYİ OYUNCU. MELEĞİN DÜŞÜŞÜ İLE VİCDAN'DAKİ PERFORMANSLARI HER TÜRLÜ ÖVGÜYE DEĞER. AMA ŞANSI YOK. BU İKİ FİLMDEN BAŞKA  SES GETİREN BİR SİNEMA FİLMİNDE OYNAYAMADI. YÖNETMENLERİN ONA UYGUN ONUN ÜZERİNE YATIRIM YAPMALARI YERİNDE OLUR. HER KALIBA GİREBİLECEK YETENEKTE EĞİTİMLİ, BİR METOD OYUNCUSU. HAYDİ TÜLİN BİRAZDA SEN ZORLA, KAPILARI AÇMAYA ÇALIŞ.

Cevap Yaz

trsusozlem

9 Aralık 2008 19:59

slm

tülin i çok başarılı bir oyuncu olarak görüyotum bunun dışında da çok masum ve temiz bir yüzü var

Cevap Yaz
Yandex.Metrica