Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Hazal Filiz Küçükköse (Hazal Filiz Küçükköse)

Hazal Filiz Küçükköse

Doğum Yeri : Mersin

Doğum Tarihi : 9 Şubat 1988

Eğitim : Kırıkkale Üniversitesi Biyoloji Bölümü

Hakkında : Hazal Filiz Küçükköse doğum tarihi 9 Şubat 1988’dir. Mersin doğumlu olan Hazal Filiz Küçükköse temel eğitimlerini Ankara ilinde aldı. Sağlam bir gelecek kurmak adına Kırıkkale Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümüne giden oyuncu 3. Sınıfa geldiğinden yatay geçiş hakkını kullanarak Ankara Üniversitesi Kimya bölümüne geçti ve buradan başarılı bir şekilde mezun oldu.Mezuniyetinin ardından mesleğini bir kenara bırakan oyuncu daha başarılı olacağını düşündüğü oyunculuk alanına kaydı. Bir süre oyunculuk eğitimi aldıktan sonra izleyici karşısına ilk olarak Deniz Yıldızı dizisinde rol alarak çıktı. Parmak ısırtan bir performans sergileyen Hazal Filiz Küçükköse özellikle dizi yapımcılarının ilgisini çektiğinden çok sayıda teklif aldı ve bu teklifleri değerlendirdi.Hazal Filiz Küçükköse özellikle Beni Affet dizisinde canlandırdığı Leyla karakteri ile tanınan bir isimdir. Kendisinin bu proje sayesinde herkesin tanıdığı bir isim haline geldi. 1.73 boyunda ve 54 kilo ağırlığında olan Hazal Filiz Küçükköse 2014 yılında Tuan Tunalı ile dünya evine girmiştir.mansurx

30 Eylül 2016 03:19

Deniz yıldızı dizisinde kötü kız gözde rolüyle tanındı yetenekli,güzel iyi bir oyuncu kötü fettan kız rollerinde daha başarılı sinemada görmek isteriz başarılar dilerim.

Cevap Yaz

Busra_Yldz

24 Kasım 2014 18:50

Gelecek vaadettiğini düşünüyorum.

Cevap Yaz

boraakcay

25 Eylül 2014 04:07

O dünyanın en güzel yüzüne , en güzel gözlerine sahip ...Basarilarinizi diliyorum

Cevap Yaz

sevgi34

17 Ağustos 2013 15:34

gelecek vaadeden çok özel bir oyuncu

Cevap Yaz

ulaş34

7 Mayıs 2010 18:24

Hazal filiz küçükköse  tatlı-sempatik-çekici güzel genç bir bayan.Deniz yıldızı  dizisin'de oynıyan genç oyuncu imtikamcı bir rolde karşımıza çıkıyo.Deniz yıldızı dizisinin bence en güzel kızların başında geliyo.Beyendiğim güzel bir oyuncu.İlerde farklı rollerde görmek üzere  gelecekdeki projeleri için şimdiden iyi sanşlar dilerim.

Cevap Yaz

Alın yazısı

4 Mayıs 2010 08:58

Deniz Yıldızı Dizisinin  Oyun seven İntikamcı Gözdesi. Sanırım Aşığım Ona

Cevap Yaz
Yandex.Metrica