Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ufuk Özkan (Ufuk Özkan)

Ufuk Özkan

Doğum Yeri : Almanya

Doğum Tarihi : 11 Nisan 1975

Eğitim : İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro

Hakkında : Ufuk Özkan, (d. 11 Nisan 1975, Seeheim-Jugenheim, Almanya), Türk tiyatro dizi ve sinema oyuncusudur. Aslen Tekkeköy, Samsunlu 'dur. Samsun'un Tekkeköy ilçesinin Hamzalı Köyündendir. Samsun Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuş ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden de 2001 yılında mezun olmuştur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında oyuncu olarak çalışmıştır. Tiyatro Kılçık İle 3 yıl Kabare Tiyatrosu yapmıştır. 2003 yılında BKM’de “Ölümsüz Aşk” dizisinde başrol de yer aldı.Asuman Dabak Tiyatrosu'nda da oyunculuğunu sahnelemiştir. Almanca ve İngilizce bilmektedir. "Geniş Aile" dizisinde "Cevahir" karakterinde rol almıştır. Nazan Güneş ile evlidir. Eren adında bir oğlu vardır.yeşilçam1987

17 Ağustos 2019 13:39

Son dönemin en iyi en sempatik ve en yetenekli komedi oyuncusu.Özellikle geniş aile dizisindeki cevahir rolünde mükemmeldi.Başarılarının devamını dilerim.

Cevap Yaz

mansurx

23 Eylül 2016 07:56

Ufuk özkan oyuncu ve sunucu olarak başarılı ama oyunculuğu geniş aile dizisindeki cevahiri geçemedi her işinde neredeyse cevahir karakterine benzeyen roller oynuyor umarım bu rol üzerine daha fazla yapışmadan farklı bir rolde şaşırtır bizi.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

19 Mart 2015 19:58

Yetenekli ve sempatik bir oyuncu ayrıca sunucu olarakta başarılı espirileri ve güleryüzlü hali ile kendini sevdiriyor başarılarının devamını dilerim.

Cevap Yaz

kaylasakaoglu

6 Haziran 2014 16:05

Kendisini Emret Komutanım'dan beridir takip ediyorum, çok başarılı.

Cevap Yaz

SarpBayhan

1 Mayıs 2014 02:02

oyunculuğu ve sunuculuğu çok başarılı bir isim. Ben cevahir kirişçi karakteri uzun yıllar unutulmaz diyordum artık ufuk abinin üzerine bu rol yapıştı diyordum ama TRT1'de yayınlanan zengin kız fakir oğlan dizisinde oynadığı nurhan süleymanoğlu karakteriyle bence daha da özdeşleşti. Ayrıca aileler yarışıyor programındaki sunuculuğunu da ben çok beğeniyorum, dizilerde yada sinemada hiç öpüşme, sevişme sahnelerinde oynamaması da onun için her zaman pozitif katkı sağlayacak. kendisine başarılar dilerim.

Cevap Yaz

gezgin1903

1 Ekim 2013 18:18

her rolünde başarılı rolün hakkını veriyo ve sempatik birisi

Cevap Yaz

beyzacetin

5 Temmuz 2013 12:17

Daha önce yorum yapmıştım ama eklemek istedigim seyler var. Ufuk Özkan, "Zengin Kız Fakir Oğlan" adlı diziyle tekrar yükselişe geçti. "Napcaz Şimdi" adlı filmi ise çok kötüydü ama onun sucu degil, senaryo kötüydü. Uzun zamandır "Aileler Yarısıyor" adlı programı sunuyor. Ve bu yarısmaya apayrı bir renk ve tat veriyor. En kötü projede bile yer alsa benim için Ufuk Özkan cok degerlidir. Çünkü sadece sanatıyla degil beyefendiligiyle, örnek aile hayatıyla, saygıdeger kişiliğiyle özel bir insandır.

Cevap Yaz

dieFohlen

10 Kasım 2012 22:20

Özellikle Geniş Aile dizisi ile yükselişe geçen bilininirliği, Türk'ün Uzayla İmtihanı ile kanımca sekteye uğramıştır. Böyle bir senaryoda nasıl yer aldı anlamış değilim. Şu sıralar Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi ile tekrar kendisi adına olumlu bir adım atmış oldu, bu dizide gayet başarılı. Başarıların devamını diliyorum...

Cevap Yaz

rhegno

30 Eylül 2012 00:31

iyi komedyen..daha farklı rollerin de altından kalkar

Cevap Yaz

beyzacetin

11 Ağustos 2012 09:22

"geniş aile" dizisiyle parlayıp dizi bitince sönen bir oyuncu olması beni üzdü türk ün uzayla imtihanı berbattı sinema filmleri zaten hep fiyasko ama ben ufuk özkan ı cok severim iyi bir oyuncu kaliteli bir adam

Cevap Yaz
Yandex.Metrica