Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ercan Gezmiş (ERCAN)

Ercan Gezmiş

Doğum Yeri : ERZURUM

Doğum Tarihi : 4 Aralık 1957

Eğitim : YÜKSEK OKUL

ResimlerYeşilcamavi

15 Ağustos 2014 12:30

Hababam sınıfının en küçük oyuncusu her halde. Güdük necmiye kopya verdiği taktikle hafızalara kazınmıştır. Yanlış hatırlamıyorsam Halit Akçatepenin tavukçusuymuş. Hababama katılmasında yardımcı olmuş.

Cevap Yaz

Htg_10

4 Temmuz 2013 00:18

Ercan bey mrb.yaptığınız o muhteşem eseri bugün gittim yerinde gördüm.fakat filmdeki sahnelerden pek eser kalmamış.oraya gittiğinde insan sanki hala sizin sesinizi duyuyor gibi oluyor.o anki anıları dinlemek isterim fakat siz ve sizin gibi oyunculara bir türlü ulaşamıyoruz.bunu nasıl alt edebiliriz acaba?

Cevap Yaz

delikadir39

24 Ocak 2010 14:52

Kendisinin hatırladığım repliği gayet ince ve güzel sesle semra hocaya şöyle demişti:''Nasıl mutlu olmazsınız,Hababamı cezalandırdınız''      Bu repliği o kadar güzel bir sesle söylemişti ki hala unutmadım.Kendisine uzun ömürler dilerim.Herşey gönlünce olsun Ercan abi.

Cevap Yaz

Loverman

11 Kasım 2009 00:28

sizi görünce çok sevindim. sayın ercan bey bende hababam sınıfı filmlerinde sizin adınızı merak ediyordum. hepinizin o filmdeki yerleri ayrı. güdük necmi sizden kopya istemişti. sizinde taktiğiniz farklıydı. kopya kağıtlarını ayakkabınızın altında saklıyordunuz. postal rıza lakabınız da ordan geliyor değilmi. 

Cevap Yaz

ercoycan

7 Ekim 2009 18:16

çok güzel günlerdi o günler hemen yazıma hayattan ayrılan tüm kardeşlerime allahtan rahmet diliyorum sanki dün gibiydi validebag sanatoryomunun içindeki köşkte biz bu dev eseri yarattık bu gün tam35 sene geçmiş bakıyorumda insanlar hala büyük bir keyfle izliyorlar bizleri hayatımdaki en büyük onurum  bu kadroda yer almaktır ve bunuda hep taşıyacagım tüm arkadaşlarıma sevgilerimle. Ercan GEZMİŞ ( POSTAL RIZA)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica